yavru kedi sahiplenme

İnstagram’da Takipçi’deki K ve M Harfi Nedir ?

159.736 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuz’da merak edilen konular’dan birini yazacağım. İnstagram’da Takipçi profilinde takipçi sayısı yanında bulunan K harfi nedir , neyi ifade ediyor bu soruya cevap vereceğim. Bazı ünlü veya tanınmış kişiler’de 20K veya 1K gibi takipçi sayısı dikkatinizi çekmiştir.

instagram da k ne demek

Bu K harfi ne işe yarar nedir ? Bu tür kişilerin profillerinde bazı bilgilerin yazması ve sayların kısıtlı kalması nedeni ile K harfi kullanır. K = Kilo İngilizce terim olarak Bin anlamına gelir , 1000 kişi 1K veya 2000 kişi 2K anlamına gelir.

instagram’da m harfi ne anlama gelir

yukarıda k harfi kısa anlatmıştım , instagram da m harfi ne anlama geliyor dersek burada ise M=milyon anlamına gelmektedir. yani 1M = bir milyon anlamına gelir.

Arama Tags & Etiket ; 

instagram k ne demek , instagram k ne anlama gelir , instagram k harfi , takipçi k harfi ne anlama gelir , instagram’da m harfi nedir , instagram m nedir , takipçi m harfi , k harfi ne anlama gelir , m harfi ne anlama gelir

Sponsorlu Bağlantılar
Etiketler: , , , , ,

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnstagram’da Takipçi’deki K ve M Harfi Nedir ? (9 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Çok güzel bir sayfa ben de “k” ne demek merak ediyordum. Teşekkürler. 😊😊

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın