Sponsorlu Bağlantılar

instagram arama motorunda aradığım kişi çıkmıyor

30 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda neden instagram da birini arayamıyorum, aradığım kişi arama sonuçlarında çıkmıyor konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Instagram da birçok işlev vardır. Bu işlevler arasında birini aramayı içermektedir. Arama motorunda hesaplar, hastag, yer, ürün gibi şeyleri arama sonuçlarında bulabilirsiniz. Genelde arama motorunu bir hesabı aramak için oldukça fazla kullanabiliriz.

Arama motoruna bir hesabı yazmaya başladığımızda hesapları göstermeye başlayacaktır. Birinin hesabını ararken karşınıza aramalar çıkıyor fakat aradığınız hesabı bulamıyor olabilirsiniz. Arama sonuçlarında farklı hesaplar göstermeye başlayabilmektedir.

Aramaya çalıştığınızda instagram aradığınız kişiyi göstermemesinin başlıca nedenleri arasında kişinin hesabı devre dışı bırakması veya sizi engellemesi nedeniyle arama sonuçlarında göstermemesidir.

Eğer kullanıcı sizi engellemediyse muhtemelen bu kişi hesabını dondurmuş yani geçici olarak hesabını kapatmış olduğu için kişiyi göremeyebilirsiniz.

Bunu kontrol etmek için farklı bir ınstagram hesabından bu kişinin kullanıcı adını yazarak aratınız eğer burada da aynı sonuca varıyorsanız hesabını kapatmıştır. Ama sonuçlarda görürseniz o zaman sizi engellemiştir.

TAVSİYE YAZILAR;

İNSTAGRAM MOTORUNDA SADECE TAKİP ETTİĞİM KİŞİLER ÇIKIYOR

İNSTAGRAM DA YANLIŞ KONUM GÖSTERİYOR

İNSTAGRAMDA GİZLİ HESAP KEŞFETE DÜŞER Mİ

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Yukarıda verdiğimiz iki farklı sebepten dolayı instagram arama motorunda bulamadığınız da yukarıda iki olasılıktan birini yaşıyorsunuz demektir.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzda instagram aramalarda kullanıcı hesabını bulamıyorum sorunu ve bununla birlikte olabilecek ihtimalleri sizlerle paylaştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın