Sponsorlu Bağlantılar

İnstagram Neden Video ve Fotoğraflarınıza Erişemiyor?

11 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda ınstagram’ın fotoğraflarınıza erişmesine nasıl izin verilir konusunda bilgi vermeye çalışacağız.

Birçok instagram kullanıcısı, kamera rulosuna veya galerisine ınstagram uygulamasının erişmesine izin vermemektedir. Bu genel olarak ilk uygulamayı yüklerken gerekli izinleri verirken pas geçilmesi veya engellenmesi nedeniyle oluşmaktadır.

Hal böyle olunca instagram uygulaması fotoğraf ve video paylaşım platformu olduğu için film galerisine erişim engeli nedeniyle paylaşım yapılamamaktadır. Eğer Instagram’a fotoğraflarınızı erişim izni veremiyorsanız buna izin vermek oldukça basittir.

Eğer gerekli izinleri vermediyseniz ve fotoğraflara erişemiyorsanız bu bir sistem arızası nedeniyle olabilir bunun için beklemek gerekecektir. Fakat uygulamayı yüklerken gerekli izinleri sizden isterken Instagram film galerinize erişmek istiyor sorusuna hayır, red ettiyseniz saten dolasıyla erişimi kısıtlamış olacaksınız.

Sistem arızalarının nedenlerinden biride telefonunuzdaki düşük depolama alanıyla alakalıdır. Bu nedenle cihazınızdaki depolama alanını boşaltınız.

Şimdi sistem arızası nedeniyle instagram film rulosuna erişimini engellediyseniz bunu ayarlarsan değiştirmeniz gerekecektir.

İPHONE;

İphone kullanıcıysanız Instagram uygulamasının kamera ve galeri kullanımını açmak için aşağıda adımlara gidiniz.

  • Ayarlar
  • Instagram uygulamasını bulun
  • Kamera “erişimine izin ver”
  • Film Galerisi “erişimine izin ver”

Yukarıda adımlarla uygulamanın kullanabileceği ayarlara izin veriniz. Böylece uygulamayı kullanırken fotoğrafların bulunduğu galeriye erişim sağlanabilir.

ANDROİD;

Şayet Android cihaz kullanıyorsanız bunun için aşağıda adımlarla ınstagram’ın galeriye erişimini açabilirsiniz.

  • Ayarlar
  • Uygulama
  • Instagram
  • Uygulama İzinler
  • Dosyalar ve Medya

Buradan gerekli izni vererek uygulamanın galeriye erişimini aktif hale getirebilirsiniz. Böylece uygulama galeriye izin verdiğiniz müddetçe paylaşım yapabilmek için fotoğraf ve videolarınıza ulaşabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Şayet bu izinleri verdiğiniz halde çalışmıyorsa Instagram uygulama önbelleğini temizlemek gerekecektir. Buna aynı yerden önbellek temizleme izlemini gerçekleştirebilirsiniz.

Bu konumuzda ınstagram neden fotoğraf ve videolara erişemiyor sorunuza cevap vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında sorabilir veya instagram destek sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın