Sponsorlu Bağlantılar

Instagram Dm den gelen sesli mesaj sorunu çözümü

51 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram da sesli mesaj sorunu ve bununla ilgili olarak yaşanan problemleri ve çözüm adımlarını sizlerle paylaşacağız.

Anlık mesajlaşma uygulamaları sebebiyle pek kullanılmayan instagram dm özelliği son zamanda yapılan iyileştirmeler ile kullanılabilir seviye getirildi.

Her zaman her şey düzgün olmayacağı gibi ınstagram dm üzerinden gelen mesajlar ve sesli mesajlar düzgün olarak çalışmayabilmektedir.

Bu problemlerden biride ınstagram sesli mesajlar üzerinde yaşanan hatalardır. Şimdi bu konumuzda bizde instagram sesli mesajlarda genel olarak yaşanan problemler İOS cihazlarda sıklıkla görülmezse de Android cihazlarda fazlasıyla yaşanmaktadır.

Genel olarak yaşanan instagram sesli mesaj sorunları için aşağıda sıklıkla başvurulan çözüm önerilerini yerine getirelim.

ÇÖZÜM;

  • Genelde en çok başvurulan adımlardan biri uygulamayı kaldırıp tekrar yüklemek olacaktır. Uygulamayı cihazınızdan kaldırın ve tekrar yüklemek suretiyle sorunun tekrar yaşanıp yaşanmadığını kontrol edelim.
  • Eğer sorun hala devam ediyorsa uygulama verilerini temizleyelim. Bunun için Android Ayarlar > Uygulama > Instagram > Tüm Verileri Temizle bu adımlarla uygulama verilerini temizleyelim.
  • Cihazınızın bağlı olduğu mobil internet veya kablosuz Wi-Fi düzgün olarak çekmeyebileceği için bağlantınızı kontrol ediniz.
  • Yukarıda üç farklı çözüm önerisi ile instagram sesli mesaj açılmıyor hatası çözümünü sağlayabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Bunun dışında instagram uygulaması içinde yer alan “sorun bildir” butonu kullanarak instagram sesli mesaj problemlerinin çözümü için geri bildirim yaparak hatayı düzeltebilir, sorunu giderilmesini sağlayabilirsiniz.

İNSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda ınstagram sesli mesajlar açılmıyor, sesli mesaj hatası nedeniyle yaşanabilecek problemlerin çözümünü vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram hataları, sorunları için yardım ve destek hattı üzerinden bizimle iletişime geçerek sorunlarınızı paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024-2025-2026

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın