Sponsorlu Bağlantılar

instagram gizli hesap keşfete düşer mi

5.942 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda sizlerden gelen sorulardan biri olan instagram gizli hesap keşfette görünür mü? Hakkında sizlerden gelen sorulara cevaplar vermeye çalışacağız.

Hesabınızı gizlediniz, gizli hesap keşfet de görünür mü bu sorular sıklıkla tarafımıza gönderilen sorulardan biridir.

Kısaca keşfet bölümüne nasıl çıkılır bununla ilgili bilgi vererek sonrasında sorumuzla alakalı cevap vermeye çalışacağız.

İNSTAGRAM KEŞFETTE NASIL ÇIKILIR

İnstagram keşfet için ilk önce iyi hazırlanmış bir içerik olmalıdır, insanların dikkatini çekmelidir, içerikler iyi hazırlanmalı, süslenmeli, açıklamalar yapılmalı, paylaşımlarda konum ve hashtag etiketi kullanılmalı, kullanıcıların yoğun olduğu bir zaman dilimi seçilmelidir. Ayrıca hesabınızın görünürlüğünün herkese açık olduğundan emin olunuz.

Paylaşılan gönderilerde yorumların ve kaydet fazla kullanılmasına dikkat edin, takipçilerinize buna teşvik ediniz, tetikleyiniz.

Bunlar ne kadar fazla olursa videolar, fotoğraflarda yorum sayısı, beğeni ve kaydet o kadar fazla olursa gönderilerinizin keşfette çıkması o kadar olasıdır.

Şimdi asıl konumuza gelecek olursak bir yazımızda instagram gizli hesaplarda etiketler işe yarar mı yazımızdan da yola çıkacak olursak!

İNSTAGRAM GİZLİ HESAP KEŞFETE DÜŞER Mİ

İnstagram profiliniz kilitli, gizlenmiş ise keşfet bölümünde saten görünmezsiniz. Hesabınızı sizi takip etmesine izin verdiğiniz yani takipçilerinizden başka kimse göremez. Bu nedenle gizlenmiş profil hesabını sadece takipçileriniz görmektedir.

Böylelikle hiçbir zaman kaygıya düşmenize gerek yoktur. Gizli hesaplarda paylaşımlarınızda kullanmış olduğunuz etiketler, konum bilgileri ayrıca saten başka kullanıcıların görmesi açısından işe yaramamaktadır.

Sadece sizin nerede olduğunu belirtmek amaçlı olarak bilgi amaçlı olarak kullanılabilir veya profilinizi açık hale getirdiğinizde işe yarayacaktır.

TAVSİYE YAZI; instagram yardım ve destek hattı

Bu konumuzda instagram da gizli hesaplar keşfette görünür mü konusunda bilgilendirme yapmaya çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzla ilgili sorularınızı sayfamızın hemen altında yorumlar sekmesinden bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer tüm instagram sorunlarınız, hatalar için yukarıda tavsiye konumuz olan yardım ve destek sayfamızdan bizimle paylaşabilirsiniz. 2020 – 2021 – 2022

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın