Sponsorlu Bağlantılar

instagram arama motorun da sadece takip ettiklerim kişiler çıkıyor

54 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, dünyaca ünlü popüler sosyal ağlardan instagram da karşınıza sorunlar farklı yollarla çıkabilmektedir.

Bu sorunlardan biride tarafımıza sıklıkla gönderilen “instagram da arama motorun da kimseyi bulamıyorum sadece takip ettiklerim çıkıyor” problemidir.

Bu hata, sorun bazı kullanıcılar tarafından da bize gönderildiği için sadece kişisel bir sorun olmadığının belirtisi olarak söylemek gerekmektedir.

Bu tür sorunlar genel olarak instagram tarafından yaşanan sunucu hataları sebebiyle oluşabileceği gibi instagram kodlama yazılımlarıyla da yaşanabilmektedir. Teknik bir yazılım sorunu nedeniyle de arama motorlarında problemler doğabilmektedir.

Şimdi böyle durumlarda arama motorunda sadece takip ettiğiniz kişiler çıkıyorsa sonuçlarda o zaman şu yöntemleri deneyerek sorunun bizim tarafından mı kontrol edelim. Eğer sonuç alamazsanız o zaman instagram tarafından bu sorunun düzeltilmesini beklemek gerekebilir. Unutmayın bu adımlar kesin çözüm değildir.

İNSTAGRAM ARAMA MOTORUNDA SADECE TAKİP ETTİĞİM KİŞİLER ÇIKIYOR

İnstagram da takip ettiğiniz kişiler görünüyorsa sadece arama motorunda hesabınız bug’da kalmış olabilmektedir. O zaman Android işletim sistemli telefon kullanıyorsanız Ayarlar > Uygulamalar > İnstagram > önbellek temizleme işlemini gerçekleştirin ve yeniden kontrol ediniz.

Telefonun işletim sisteminin güncel olup olmadığını kontrol ediniz. Eğer işletim sistemi güncel değilse o zaman cihazın sürümünü güncelleyin.

Telefonun işletim sistemini güncellediyseniz, Instagram uygulamasını güncellemeyi deneyin. Güncel bir uygulama kullanıp kullanmadığınızı kontrol ediniz. Uygulamayı güncelleyin.

Yukarıda üç yöntemi deneyin problemin devam edip etmediğini kontrol etmek için instagram arama motorunda bir arama yaparak sonuçları kontrol ediniz.

Birde telefonunuzda Vpn, Proxy gibi üçüncü parti yazılımlar kullanıyorsanız bunları iptal ederek tekrar deneyiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Sonuç olarak instagram arama motorunda kimseyi bulamıyorum sadece takip ettiklerim çıkıyor sorunu hala devam ediyorsa konunun başında da dediğimiz gibi o zaman instagram tarafından yaşanan problemler nedeniyle hata alabilirsiniz.

Bunun için instagram sorun bildir adımlarını takip ederek sorunu instagrama bildirmeniz gerekebilir. Hemen sonuç elde edemezseniz de bu hata için bir güncelleme yayınlayabilecekleri gibi sorunun kendiliğinden de düzelebileceğini unutmayın.

INSTAGRAM YARDIM VE DESTEK HATTI

Bu konumuzda instagram arama motoru hatası nedeniyle sonuçların farklı çıkması nedeniyle yaşanan sorunun çözümü ile ilgili öneriler vermeye çalıştık. Konumuzla ilgili sorular için sayfamızın hemen altından bizimle paylaşabilirsiniz.

Diğer instagram sorunları için yardım ve destek hattı üzerinden bizimle bütün instagram problemlerinizi paylaşabilirsiniz. KOD: 2021-2022-2023-2024

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın