Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüm} search.joygame.com sayfasını kaldırma

1.263 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcıları etkileyen search.joygame.com yönlendirme sayfası nasıl kaldırılır , konusu üzerinde sizlere daha önceki konularımızda olduğu gibi bir paylaşım yapacağım. Bilgisayarımıza bulaşan malware yazılımlarından biri olan search.joygame.com ve bunun gibi tarayıcı virüsleri , bilgisayarımıza yüklediğimiz ücretsiz yazılımlar ile bulaşır ve tarayıcı gasp ederek sizi search.joygame.com gibi arama motorlarına yönlendirir ve burayı kullanmayı zorlarlar.Aşağıdaki adımları kullanarak bu arama motorunu kaldırmayı deneye bilirsiniz.

search.joygame.com Nasıl Silinir?

Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

search.joygame.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile search.joygame.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://search.joygame.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra Son Adım olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

search.joygame.com nasıl silinir , search.joygame.com nasıl kaldırılır , search.joygame.com nasıl temizlenir , remove search.joygame.com , search.joygame.com virüs , search.joygame.com windows 7 , search.joygame.com chrome , search.joygame.com windows 10

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın