Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } Tremendous Coupon Nasıl Kaldırılır?

362 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tremendous Coupon bilgisayarımıza imzasız programlar veya demo programlar aracılığı ile bulaşırlar , Tremendous Coupon virüsleri reklam afişleri ile veya pop-up reklamlar ile sizi başka sayfalara yönlendirerek reklam gösterimleri yapmaktadır. Tremendous Coupon nasıl silinir bunun hakkında çözüm arayacağız .

1-ADIM ;

Bilgisayarınızın kayıt defterini düzenleyeceğiz bunun için win + r işe çalıştır penceresini açalım buraya regedit yazalım ve kayıt defterini açalım . ctrl + f bul penceresine Tremendous Coupon yazalım ve aratalım bulduğunuz kayıtları silelim.

2-ADIM ; 

Bilgisayarımıza AdwCleaner programı yükleyerek bilgisayarımıza derinlemesine tarama yapalım ve bulduğu zararlı kod ve yazılımları bu program ile silelim.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

bu program bilgisayardaki zararlı kodları sildik den sonra bilgisayar yeniden başlayacaktır. Daha sonra size bilgisayarda silinen dosyalar hakkında size rapor verecektir.

3-ADIM ;

Bilgisayarımızda Başlat >> Denetim Masası >> Program Ekle / Kaldır kısmına giriyoruz burada bulunan bilmediğiniz karışık karakter olan veya search gibi program var ise bunları kaldırınız.

4-ADIM ;

Tremendous Coupon silmek için diğer yöntem ise Chrome kullanıyor iseniz eklentileri kaldırmanız gerekebilir bu eklentiler sizi daha önceden easy tab için hazırladığım video izleyerek aynen Tremendous Coupon için uygulayacağız.

Uygulama Metot aynıdır . Bu metot ile Google Chrome Eklentilerini siliniz.

5-ADIM ;

Diğer Yöntem Tarayıcılarımızın fabrika ayarlarına geri dönmek olacaktır . Tarayıcıları sıfırlayarak geri eski haline geri getirelim. Aşağıdaki konu başlıklarını inceleyerek nasıl yapıldığını öğrene bilirsiniz.
Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Adımları takip ettiğinizde Tremendous Coupon kurtulmuş olacaksınız . Bilgisayarınıza indirip kurduğunuz deneme veya ücretsiz yazılımları yüklerken mutlaka dikkat ediniz . yükleme esnasında üçüncü parti yükleme için kendiliğinden onay kutusu işaretli yerlere dikkat ederek bunları kaldırın ve öyle yükleyin.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın