Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } Swf dosyaları web sayfasında açma sorunu

1.087 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Ahmet

Soru Gönder : kardeşim şimdi ben küçük flash oyunlar indiriyorum winrar dan açılıyor ama winrar da swf dosyası olarak gözüküyor tıkladığımda oyunun sitesi açılıyor ne yapmam lazım oyunun doğru düzgün açılması için bu arada adobe flash ın en son sürümü yüklü ve bilgisayarım Windows 7 Professionel ve markası da dell. lütfen yardım et.

Cevap :  Merhabalar Ahmet Bey , bilgisayarınıza yüklediğiniz swf uzantılı dosyaları açmak için tıkladığınızda sizi bir İnternet sayfasına yönlendiriyor ise bu dosyaları açmak için bir program belirlemelisiniz.

Bu dosyayı belirlemek için swf uzantılı dosya üzerine gelerek faremiz ile sağ tıklayarak Birlikte Aç yazan yere basmanız gerekecektir.

Birlikte Aç ile istediğin Dosyayı farklı program aç

 

Burada swf dosyasını bir açacağınız programı seçebilirsiniz. Bununla birlikte swf uzantılı dosyaları açmak için belirleyeceğiniz programı belirlemek için swf uzantılı dosya üzerine geliyoruz ve o dosyanın Özellikler Bölümüne giriyoruz.

swf dosya açmak için program belirleme

 

bu kısımda değiştir yazan yere bir kere tıklıyoruz ve swf dosyasını açacağımız programı seçiyoruz artık bundan sonra swf dosyalarını hep bu program yardımı ile açacaktır. Bir diğer swf dosyalarını açmak için ise üçüncü parti yazılım olarak swf opener program yardımı ile açabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın