Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} tr553.com reklam virüsü nasıl silinir?

600 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome ve Yandex , Explorer , Mozilla gibi diğer tarayıcıları etkilen , bilgisayarımıza yüklediğimiz bir program ile bulaşan bu reklam virüsleri sizin üzerinden para kazanmayı amaç edinmişlerdir. Siz her defasında tarayıcıyı kullanmaya çalıştıkça sizi bu reklam virüsü tarayıcı gasbı olan hijackers olan tr553.com yönlendirilirsiniz. bu zamanla bilgisayarınızı yavaşlatmaya başlar ve can sıkıcı bir hal alır.

tr553.com nasıl silinir ? bununla ilgili olarak aşağıdaki adımları izleyerek tr553.com temizlemiş olacaksınız.
1-ADIM ;

tr553.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile tr553.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www.tr553.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın