Sponsorlu Bağlantılar

Kabe’i Mükerreme Sanal Panorama Tur

1.300 views
Sponsorlu Bağlantılar

Müslümanların Kıblesi Kabe’i Şerif , Hz. İbrahim (as) ile Hz.İsmail (as) tarafından birlikte yerini kazarak Hz.Şit zamanında kalma temelleri bularak yeniden üzerine inşaa edilerek temelleri atılmıştır. Arapça olarak المسجد الحرام Mescidi Haram Kabeyi içine alan büyük bir mesciddir. Mekke bulunan Kabe gitmek için her yıl Diyanet işleri tarafından kur’a ile belirlenerek gönderilmektedir.

kabe resimleri

Çok gitmek isteyen ama gidemeyenler için 3D olarak Sanal Tur Sizde katılabilir o muhteşem manevi dünyayı sizde bir an için sizde görmüş sizde yaşamış olursunuz. Bunun için Sanal Tur , Kabe’i Şerifi görmek için aşağıdaki adresi kullanarak geziye katılabilirsiniz.

Hacer el-Esved ;

Hacer el-Esved

Kabe’nin Köşesinde bulunan siyah renkli taştır. Cennet’den geldiğine inanılır , Hacılar Kabeyi her dönüşlerinde bu taşı selamla el sürerler.

http://www.3dmekanlar.com/tr/mescid-i-haram–kabe.html

http://www.360tr.com/kabe-usten-gorunumu-sanal-tur_a94e833f3_tr.html#205.80288943388456

başlarında tırnak ” işaretini kullanmadan adresleri tarayıcınız adres çubuğuna yapıştırın ve gezintiye çıkınız. İslam Dinin kutsal yeri sayılan ve Milyonlarca kişinin hacı olduğu bu kutsal yerleri Allah Canlı olarak görmeyi nasıl edere İnşallah.. Amin

Arama Tags & Etiket ;

Mescidi Haram , Hacer el-Esved , Mekke , Hac , Tavaf , Sanal Gezinti , Sanal Tur , 3D , Panorama , Yandex , 360 Derece ,

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın