Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} Surfvox.com Nasıl Silinir?

483 views
Sponsorlu Bağlantılar

En çok kullanıcısı olan Google Chrome başta olmak üzere diğer Mozilla ( firefox ) , Explorer ve Yandex gibi tarayıcıları etkileyen tarayıcı gasbı olan  Surfvox.com  yönlendirme sayfası yani reklam virüsü olarak bilinen hijackersler bilgisayarımıza bulaşma yolu , İnternet üzerinden indirdiğimiz deneme sürümü veya ücretsiz yazılımları doğru yüklemediğimizden bulaşırlar ve tarayıcı kullanmaya kalktığımızda sizi bu sayfayı kullanmaya zorlarlar.  Surfvox.com nasıl kurtuluruz bununla ilgili olarak hemen çözüm yollarına başlayalım.

 Surfvox.com Nasıl Temizlenir?
1-ADIM ;

surfvox.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile surfvox.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://www.surfvox.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

Surfvox.com nasıl silinir , Surfvox.com nasıl temizleme , Surfvox.com virüs , Surfvox.com kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın