Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Outlook mail engelleme nasıl yapılır?

983 views
Sponsorlu Bağlantılar

Microsoft Outlook , Mail ( e-posta ) en iyi şekilde yönetmek için geliştirilmiş bir programdır. Bu program ile maillerinizi yönlendirmeler cevaplamalar hatta gelen maillerin içeriğine göre bilgisayarınızı yönetebilirsiniz. Bununla ilgili olarak konu altında bulabilirsiniz.

Eğer’ki Microsoft Outlook kullanıyor ve istenmeyen mailler gelir alıyor ise bunları engellemeyi düşüne bilirsiniz. Bunun için istenmeyen mail’leri nasıl engelleriz aşağıdaki ipucunu inceleyerek sizde kolaylık yapabilirsiniz.

Microsoft Outlook içerisinde istemediğiniz mail üzerine geliyoruz ve faremizin sağ tuş özelliğini kullanarak bu mail engelleye biliriz.

microsoft mail engelleme

İstenmeyen Mail için gelen mai üzerinde sağa tıkla  > Önemsiz e-posta >> Göndereni Engellenen Gönderenler Listesine Ekle olarak işaretlendiğinde artık bu mail göremeyeceksiniz. Eğer bu mail adreslerini tekrar almak isterseniz bunun için yapmanız gereken adım ise ;

Araçlar >> Seçenekler >> Önemsiz E-posta sekmesini kullanarak burada yukarıda örnek resimde olduğu gibi güvenli adresleri ve önemsiz e-postaları görebilir dileğiniz gibi kaldırabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın