Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] softwarebundler:win32/DealPly Virüs Nasıl Silinir

268 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar bu yazımızda Win32/DealPly virüsünden bahsedeceğiz. Bu virüs bilgisayarımıza genelde yüklediğimiz program yada oyunların crackli dosyalarından bulaşır bu virüs tarayıcıları etkiler ve istenmeyen reklam çıkarır aynı zamanda bilgisayarınızın yavaşlamasına sebep olur.

Peki bilgisayarımızdan  SoftwareBundler:Win32/DealPly virüsünü nasıl sileriz. Bunun için Başlat > Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır  bu adımları izledik den sonra Bu kısımda Bilmediğiniz programları kaldırınız baxiake,download.dk gibi buna benzer programları kaldırınız ne işe yaradığını internet üzerinden araştırınız.

Daha Sonra Bilgisayarın tarayıcılarını etkilediği için Tarayıcıları Fabrika ayarlarına geri getiriniz. Bunun için Nasıl yapıldığı aşağıdaki konu başlıklarından öğrene bilirsiniz.

Explorer Sıfırlama ;

https://ademocut.com/internet-explorer-ayarlarini-sifirlama-nasil-yapilir/

Firefox – Mozilla Sıfırlama ;

https://ademocut.com/mozilla-firefox-tarayici-nerden-resetlenir/

Chrome Sıfırlama ;

https://ademocut.com/google-chrome-ayarlarini-pratik-sekilde-eski-haline-getirin/

 

Son Olarak Bilgisayarımıza Microsoft Safety Scanner programı ile Bilgisayarınızı Taratınız. Bu program Microsoft tarafından ücretsiz bir programdır.

Arama Tags & Etiket ;

Win32/DealPly nasıl silinir , Win32/DealPly virüs , Win32/DealPly kaldırma , Win32/DealPly remove

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

[Çözüldü] softwarebundler:win32/DealPly Virüs Nasıl Silinir (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın