Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} smartinf.ru nasıl kaldırılır?

880 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını , bilgisayarımıza yüklenen deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak etkileyen bu yönlendirme sayfaları tarayıcı gasp eden hijackers’dir. Tarayıcılarımızı mozilla firefox , yandex , explorer , chrome kullandığımız web browser etkiler be sizi her tarayıcı açtığınızda bu sayfayı ana sayfa yaparak yönlendirirler.

smartinf.ru nasıl kaldırırız bununla ilgili olarak iki farklı adım izleyeceğiz bunun  için aşağıdaki adımları izleyerek bu sayfadan smartinf.ru kurtulalım.

smartinf.ru Nasıl Silinir ?
1-ADIM ;

smartinf.ru kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile smartinf.ru temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://smartinf.ru uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Google Aram Tags & Etiket ; 

smartinf.ru kaldırma , smartinf.ru nasıl temizlenir , smartinf.ru chrome , remove smartinf.ru

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın