Sponsorlu Bağlantılar

Tango’da Bu Numaralara Dikkat..!

5.222 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tango İnternet üzerinden sesli , görüntülü ve mesaj yollayabileceğiniz ücretsiz olarak akıllı telefonlarımıza ve desktop bilgisayarlara yükleyebileceğimiz popüler bir uygulamadır. Tango kendini gün geçtikçe yeniledikçe kullanımı’da yaygınlaşmaya başladı yeni özellikler arasında yakın çevreden , dünya çapından ve salla özelliği ile arkadaşlar bulabiliyorsunuz. Buraya kadar her şey güzel ama bunu kötü amaçlar için kullanmak isteyenlerde çıkmıştır.

Genelde Benim gezdiğim İstanbul , İzmir , Konya gibi yerlerde dikkatimi çeken genelde hep aynı numaralar mutlaka sizinde dikkatinizi çekmiştir.

tango erotik numaralar1

 

Size bir Türk numarası vererek sıcak mesajlar ile dikkatinizi çekmeye çalışıyorlar . Sizde bu numarayı aradığınızda bu telefon numaralarına erişilemiyor hep kapalı oluyorlar sistem bundan sonra işleme başlıyor nasıl oluyor . aradan bir kaç saniye sonra size hemen bir kısa sms geliyor.

Otomatik Cevap : Merhaba Aşkım şuanda bu telefona bakamıyorum evimde ze**li dakikalar yasamak için ara 00322 588 97 81

TANGODA BU NUMARALARA DİKKAT KONUSU BURADAN İNCELEYİNİZ.

Evet bu numaralar milleti enayi yerine koyan ve milleti kolay yoldan kazıklayarak para kazanmayı amaçlayan kişilerin son numarası bu numarayı aradığınızda çok yüklü paralar ödeyerek dolandırıcıları zengin etmiş oluyorsunuz. O yüzden size tavsiyem tango üzerinden verilen bu numaralara ve yukarıda örnek resimde gördüğünüz gibi gelen numaraları sakın aramayınız.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Tango’da Bu Numaralara Dikkat..! (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Adem Bey Sayenizde Çok Şey Öğreniyoruz İntenette neyle ilgili bir şey arasam hep siz çıkıyorsunuz karşıma çok sağolun.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın