Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} searchatomic.com nasıl silinir?

527 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda yüklü bulunan Mozilla , Yandex , Chrome , Explorer virüslerden ilk etkilenecek programlardır. İnternet giriş ve sörf için kullandığınız tarayıcılara yüklediğiniz programlar veya crackli dosyalar aracılığı ile bulaşarak sizi tarayıcıları açtığınızda reklam sayfaları veya başka bir sayfalara yönlendirirken görürsünüz . Bu baş belası hijackers nasıl kurtuluruz derseniz bunun için farklı iki yol hazırladığım bu adımları takip ederek searchatomic.com yönlendirme sayfasını silebilirsiniz.

searchatomic.com Nasıl Kurtulursunuz ?

1-ADIM ;

searchatomic.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile searchatomic.com  temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde http://www.searchatomic.com  uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra Son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın