Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} parverts.xyz Search Nasıl Kaldırılır?

1.459 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bu konumuzda “http://parverts.xyz/search/? arama motoru nasıl kaldırılır konusu üzerinde duracağız . Bu tür arama motorları bilgisayarımızda yüklü olan tarayıcılar Chrome , Mozilla , Explorer , Yandex gibi tarayıcılara bilgisayara bilinçsiz olarak yüklediğimiz ücretsiz yazılımları yüklerken dikkat etmediğiniz bir yerde tik işaretlerini kaldırmadığınız zaman bulaşır ve tarayıcı’ya virüs gibi bulaşır.

parverts.xyz tarayıcımızdan nasıl silinir? bununla ilgili olarak iki farklı adım ile bunu temizlemeye çalışacağız birinci adım manuel olarak diğeri ise program kullanarak şimdi gelelim parverts.xyz yönlendirme sayfasından kurtulmaya.

Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

parverts.xyz kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile parverts.xyz temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda Örnek Resimde olduğu gibi Hedef uzantılar bölümünde “http://parverts.xyz uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra Son Adım olarak Tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

parverts.xyz nasıl kaldırılır , remove parverts.xyz , parverts.xyz nasıl silinir , parverts.xyz uzantısı kaldırma , parverts.xyz temizleme , parverts.xyz chrome , parverts.xyz virüs

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın