Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} mys.yoursearch.me nasıl kaldırılır?

4.190 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımıza giren virüsün bulaştığı ilk yer tarayıcı ve sistem dosyalarıdır. Bu konumuzda bilgisayarımıza ücretsiz programlar ile bulaşan tarayıcı reklam virüsü olarak aramalarda çıkan mys.yoursearch.me nasıl Silinir konusunu anlatacağım.

mys.yoursearch.me kurtulmak için değişik yollar var ben bunlardan en etkili olan iki yolu sizlere anlatarak bu tarayıcı hijackers silerek çözeceğiz. Bunun için aşağıdaki yolları uygulayarak kurtulmuş olacağız.

mys.yoursearch.me Nasıl Temizlenir ( Removel ) ?
1-ADIM ;

mys.yoursearch.me kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile mys.yoursearch.me temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www. mys.yoursearch.me  uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer Adım Tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra Son Adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} mys.yoursearch.me nasıl kaldırılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın