Sponsorlu Bağlantılar

Web Sayfa Tam Sayfa Görüntü Alma Eklentisi

704 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar’da dolaşırken sörf yaparken veya web siteniz üzerinde bir resim eklemek gerekirken veya bir not gördüğünüzde bunun ekran görüntüsü ‘nü almak isteye bilirsiniz. Bu ekran görüntüsü ‘nü pratik olarak prt sc SysRq tuşu ile basarak paint yapıştır ve kes kopyala yaparak hemen alabilirsiniz. Ben bu konumuzda Google Chrome kullanıcıları için bir ekran görüntüsü yakalama eklentisi Web Sayfası Görüntü Yakalama eklentisi için bilgi vereceğim.

 

“”https://chrome.google.com/webstore/detail/webpage-screenshot-free/fhhdanggdhifipioellpjbeogphfkabl?hl=tr” adresinden indireceğiniz Google Chrome Ekran Görüntü yakalama eklentisi ile web sitelerin görüntüsü yakalama ile full page screenshot ( tam sayfa ekran görüntüsü ) , Desktop screenshot ( masaüstü ekran görüntüsü ) , ekran görüntülerini düzenleme , Ekran görüntüsü vurgulama boyama , kayıt etme ve online paylaşım gibi bir çok özelliği sunmaktadır. Wp Screenshot plung-in eklentisi son derece kullanışlı bir Görüntü yakalama özelliğine sahiptir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın