Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} hao123.com sayfasını kaldırma

1.114 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcıların Ana sayfalarını etkileyen çin menşeili yönlendirme sayfası olan hao123.com tarayıcı açtığınızda sizi hao123.com ve buna benzer tarayıcı hijackers yönlendirilir bu tür virüsler bilgisayarımıza yüklediğimiz programlar ile bulaşır peki bunu nasıl çözeriz ?

hao123.com nasıl silinir konusunda farklı yolların olmasına rağmen en kesin çözüm aşağıdaki adımlardır bunları sırası ile uygulayınız.
1-ADIM ;

hao123.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile hao123.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www.hao123.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.+

Arama Tags & Etiket ;

hao123.com nasıl silinir , hao123.com kaldırma , hao123.com nasıl temizlenir, hao123.com nasıl kaldırılır , removel hao123.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın