Sponsorlu Bağlantılar

İphone “Ekran Görüntüsü” nasıl alınır?

720 views
Sponsorlu Bağlantılar

İphone akıllı telefonunuz ile İnternet üzerinde sörf yaparken bazı bilgileri not almak iste bilirsiniz veya beğendiğiniz bir resim , fotoğrafları telefonunuza kayıt ederek sosyal ağlar’da Facebook , Twitter , instagram üzerinden paylaşım yapmayı düşünebilirsiniz bununla birlikte fotoğrafların üzerine basılı tuttuğunuzda kayıt et butonu belirecektir bazı resimlerde ise bunun olmadığını fark etmiş olacaksınız böyle durumlarda tek yapmanız gereken şey iphone ekranındaki o resmi iphone nasıl kayıt edeceğiz?

iphone ekran görüntüsü alma ;

iPhone screenshot

Bunun için iphone ekran görüntüsü alabilmek için Home Tuşu + Telefon Açma / Kapama Düğmesine ( screenshot ) birlikte bir kere basmak yeterli olacaktır bu düğmelere bastığınızda ekran biraz beyazlaşacak ve deklanşör sesi duyacaksınız.

Böylece Çekmiş olduğunuz resimleri film rulosuna kayıt etmiş olacak. Ekran kilidi var iken çekilen fotoğraflarda bu çektiğiniz resimlere  ulaşabileceğinizi unutmayınız eski kayıtlı resimler için kilidi açmanız gerekecektir bunu’da kısa bir ipucu olarak vereyim dedim.

Bu verdiğim iphone üzerinde ve tabletin tüm sürümlerinde 4 , 4s , 5 , 5s , 6 , 6 Plus ve bundan sonra sürümler için geçerlidir.

Arama Tags & Etiket ;

iphone ekran görüntüsü çekme , ekran görüntüsü alma kısayol tuşları , iphone ekran görüntüsü nasıl alınır , iphone 7 ekran görüntüsü alma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın