Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} haberimix nasıl kaldırılır?

4.577 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen ve nereden yüklendiğini bilemediğiniz bu site yönlendirme sayfası haberimix ve bunun gibi tarayıcı gasp yönlendirme sayfaları bilgisayarımıza internet üzerinden bulduğunuz programları yüklerken tarayıcımıza virüs gibi bulaşır.

Bu tarz hijackers yani tarayıcı sitelerini kaldırmak için genelde kayıt defteri içerisinden temizlemek gerekir . Şimdi burada anlatacağım konu ise haberimix.com sayfasından nasıl kurtuluruz bununla ilgili bir anlatım olacaktır.

haberimix.com kaldırmak için aşağıdaki adımlar size yol gösterecektir. adımları birer birer uygularsanız bu can sıkıcı tarayıcı reklam virüslü site kurtulmuş olacaksınız.

haberimix.com nasıl temizlenir?
1-ADIM ;

haberimix.com  kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile haberimix.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://haberimix.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

haberimix.com nasıl silinir , haberimix.com kaldırma , haberimix.com kurtulma , haberimix.com belası , haberimix.com nasıl temizlenir , remove haberimix.com

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} haberimix nasıl kaldırılır? (1 Yorum)

Yorum Yaz

  1. Teşekkürler,bu haberimix, çok sinir edici bir site.Sayenizde kurtuldum.Teşekkür ederim.

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın