Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } goneviral.com yönlendirme sayfasını kaldırma

242 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcılarımı etkileyen bu yönlendirme sayfası goneviral.com temizlemek için iki değişik yol izleyeceğiz . ilk önce yönlendirme sayfaları tarayıcılarımıza yüklediğimiz deneme veya ücretsiz programlar aracılığı ile bulaşırlar bulaştıkları an itibari ile tarayıcıları etkiler ve sizi bu yönlendirme sayfalarına yönlendirirler. goneviral.com virüslü sayfadan kurtulmak için iki farklı yöntem ile kurtulabiliriz . bunun için aşağıdaki adımları takip ederek tarayıcılarımız dan kaldırabiliriz.

1-Adım ;

Bilgisayarımızın Kayıt Defterininden bu goneviral.com kayıtlarını temizleyerek işe başlayacağız . Bunun için Win + R çalıştır penceresini açıyoruz buraya regedit komutunu yazarak kayıt defterini açalım ve Ctrl + F ile bul penceresine goneviral.com yazarak taratalım bulduğumuz kayıtları google veya bir başka site ile ismini değiştirelim. Bunun için Aramasayfam için hazırladığım video izleyerek aynen nasıl yapıldığı görebiliriz.

2-ADIM ;

Diğer adım bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyeceğiz bu program ile bilgisayarımızı derinlemesine tarattık dan sonra zararlı kodları bilgisayarımızın kayıt defterinin den siliyoruz.

 AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ?

Bilgisayarımızdaki zararlı kodları silinince bilgisayar yeniden başlayacak ve size silinen dosyalar hakkında bir rapor verecektir. Diğer adıma geçecek olursak bilgisayarımızda kullandığımız yüklü tarayıcıların özellikler bölümüne gireceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

bilgisayarda yüklü tüm tarayıcıların Özellikler bölümüne giriyoruz ve Hedef kısmında http:/ goneviral.com uzantılarını tüm tarayıcılardan kaldırıyoruz . Diğer aşamamız tarayıcılarımızı fabrika ayarlarına geri getirmek bunun için aşağıdaki konuları inceleyebilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

goneviral.com virüslü sayfayı kaldırma , goneviral.com nasıl silinir , goneviral.com virüs sayfası , removal goneviral.com , unistall goneviral.com , goneviral.com nasıl temizlenir , goneviral.com nasıl kurtulur

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın