Sponsorlu Bağlantılar

{ Çözüldü } nextbestgame.org yönlendirme sayfasını kaldırma

297 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızın tarayıcılarını kullanmaya başladığınızda sizi nextbestgame.org bir rus sayfasına yönlendiriyor ise tarayıcınız deneme yada ücretsiz bir program yüklerken bu yüzden etkilenmiştir. nextbestgame.org virüslü sayfa olarak yada tarayıcı gasbı olarak bilinen bu hijackers kaldırmak için iki farklı yol deneyeceğiz .

1-ADIM;

Daha önceden aramasayfam için hazırladığım video izleyerek nextbestgame.org için kayıt defteri nasıl temizlenir bunu video izleyebilirsiniz uygulama metot aynıdır sadece aramalarda aramasayfam yerine nextbestgame.org yazarak düzeltmeniz olacaktır.

2-ADIM :

Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı indirip kuralım ve Bilgisayarımızı bu program ile taratalım. Daha sonra bu programın bulduğu zararlı kodları silelim.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanılır ;

Bu program ile bilgisayarınızı arattıktan sonra bilgisayarda zararlı kodları siliyoruz ve bilgisayarımız otomatik yeniden başlıyor daha sonra size silinen dosyalar hakkında bilgi vermektedir.

ikinci aşama bilgisayarda yüklü tarayıcılarımızın özellikler bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Bilgisayarda yüklü tarayıcıların özellikler bölümüne girdik den sonra hedef bölümünde http:/nextbestgame.org  adreslerini tüm tarayıcılarımızdan kaldıralım. Daha sonra tarayıcıları fabrika ayarlarında geri getirmekte fayda vardır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Son aşama olarak Tarayıcılarımızın Ana Sayfa ayarlarını Google yada bir başka siteye ayarlayarak işlemi sonlandıralım.

Tags – Etiketler ;

nextbestgame.org virüs sayfasını kaldırma , nextbestgame.org nasıl kurtulur , nextbestgame.org nasıl kaldırılır , nextbestgame.org nasıl temizlenir , remove nextbestgame.org , removal nextbestgame.org , unistall nextbestgame.org , nextbestgame.org kurtulma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın