Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} fast browser search nasıl silinir?

870 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcıların bir numaralı baş belası Virüslü yönlendirme sayfalarıdır. Bu sayfalar genel olarak bilgisayara yüklenen ve kurulum esasında bilmeden bu sahte arama motorlarını yüklemeniz sonucunda Google Chrome , Explorer , Yandex , Safari , Mozilla – Firofox bunları etkiler böylece siz bu tarayıcıları kullandıkça bu arama motorlarını kullanmaya zorlar .

Bu baş belası sahte search arama motorlarından biride Fast Browser , diğer tarayıcı gasbı gibi bu yönlendirme sayfası olan Fast Browser kaldırmak için iki farklı yol izleyeceğiz. Bunları aşağıda adımlara göre uygulaya bilirsiniz.

fast browser nasıl silinir?

iki farklı yol ile fast browser silmek için uygulamasını yapacağız. Birinci metot el ile temizleme diğeri program kullanarak temizleme.
Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

Fast Browser kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Fast Browser temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www.fast browser uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

Fast Browser nasıl silinir , Fast Browser sorunu , Fast Browser kaldırma , Fast Browser nasıl silinir , Fast Browser kurtulma , remove Fast Browser

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın