Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} cut the price virüsü nasıl silinir?

539 views
Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome , Explorer , Mozilla – Yandex tarayıcılarını etkileyen reklam virüslerinin sık sık çıkmasına sebep olan bu reklam virüsleri kaldırmak için bilmeyenler için zordur. Bu virüsleri nasıl sileriz nasıl temizleriz bu konu’da sizlerden gelen mesajlara yönelik olarak bu konuyu yazmaya çalıştım. Faydalı bir yazı olduğunu düşünerek şimdi çözüm yollarını sıralayalım.

cut the price Nasıl Silinir ?

win + r çalıştır penceresini açıyoruz ve “appdata” komutu yazarak roaming klasörü içerine giriyoruz ve buradaki bilinmeyen exe dosyalarını silelim. yalınız burada gizli dosyaları etkinleştirmemiz gerecektir.

Gizli Dosyalar Nasıl Gösterilir ?

Bilgisayar’daki Çerezleri Temizleyeceğiz Bunun için Gereksiz Çöp Dosyalar nasıl silinir konusunu buradan inceleyiniz. https://ademocut.com/bilgisayarinizdaki-gereksiz-dosyalari-silme-kayit-defteri-registry-gereksiz-girdileri-silme/  linki size yardımcı olacaktır.

* Bilgisayar >> Denetim masası >> Program Ekle / Kaldır burada bilinmeyen karışık karakterli programları kaldırınız.
1-ADIM ;

cut the price kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile cut the price temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama & Tags ;

cut the price virüsü nasıl silinir , cut the price kaldırma , cut the price temizle , cut the price kurtulma , cut the price , kaldırma

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın