İpUçları

{Çözüldü} 2014customersurvey.com nasıl kaldırılır?

{Çözüldü} 2014customersurvey.com nasıl kaldırılır?

2014customersurvey.com ve bunun gibi hijackers yani tarayıcı gaspçıları bilgisayarımıza genelde ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşırlar ve sizi bu sayfalara yönlendirirler bunları ne kadar silerseniz silin tam detaylı silmediğiniz takdir de sizi 2014customersurvey.com yönlendirirler. Peki bu yönlendirme sayfasını nasıl kaldıracağız . ? bunun için iki farklı yol ile 2014customersurvey.com kurtulmaya çalışalım.
1-ADIM ;

2014customersurvey.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile 2014customersurvey.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://2014customersurvey.com uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama & Tags ;

2014customersurvey.com nasıl silinir , 2014customersurvey.com virüs , 2014customersurvey.com nasıl kaldırılır , remove 2014customersurvey.com , 2014customersurvey.com nasıl kurtulur

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

Küfür, hakaret, onur kırıcı cümleler veya imalar, dini inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmaz.

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL