Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} agar.io server browser eklenti nasıl kaldırılır?

4.941 views
Sponsorlu Bağlantılar

Daha önceki konumuz’da son zamanların popüler oyunlarından agar.io oyunu hakkında eklenti paylaşımı yapmıştık agar.io server browser eklentisi ile bu oyunu oynamanıza olanak veriyordu. Bu eklenti yorumlarında sıkça bahsedilen olumsuz yorumların biride bu yüklenen plung-in uzantıların kaldırılması sorunu ile ilgili kullanıcıların büyük çoğunluğu bu eklentinin nasıl kaldırılacağından dertli şimdi bende bu konuya açıklık getiriyim.

Agar.io Nasıl Kaldırılır ?
Bilgisayarınıza AdwCleaner Programı Yükleyerek Bilgisayarınızı taratalım. Bilgisayarınızı taratma’dan önce diğer çalışan programları kapatarak taratmanız da fayda vardır.

Bu video gösterileni yaptığınızda büyük bir olasılıkla silinecektir. bu işlemi yapmadan önce tüm Google Chrome tarayıcılarınızı kapatınız ve öyle yapınız daha sonra Google Chrome tarayıcınızı tekrar açın ve kaldırılmış olduğu göreceksiniz. yorum bölümünden teşekkür etmeyi unutmayınız.

 İlk Adım ;

Klasör Ayarlarından > Gizli Dosyaları Gösteri Seçiyoruz Daha sonra Bilgisayarım > C: ( işletim Sistemin olduğu Bölüm ) > Windows > System32 > GroupPolicy > Machine bu klasörü yada içindeki dosyaları siliniz ve  kaldırma işlemini tekrar deneyiniz.

 

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızda AdwCleaner programı ile tarattık dan sona bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Bilgisayarımızda silinen dosyaları , kodları size rapor olarak verecektir. Bu işlemden sonra tekrar deneyiniz kaldırma işlemini.

Program Ekle / Kalır Kontrol Ediniz..

Bilgisayarım > Denetim Masası > Program Ekle Kalır > bu kısımda bilgisayarınızda yüklü olan programları göreceksiniz . Burada gözünüze çarpan değişik karakterli vfgasdsjkjkj gibi  programlar var ise yada bilmediğiniz bir program yüklü ise bunu İnternet üzerinden ne işe yaradığına bakarak araştırın ve işe yaramıyor ise kaldırınız.

Başlangıçta Çalışan Programlar Kontrol Ediniz..

Bilgisayarınızda başlangıçta yüklenen programları kontrol ederek siz ne kadar sildim deseniz de bilgisayarınızın bir noktasında arka planda açılışta çalışan program olabilir bu programı bularak ne işe yaradığını İnternet öğrenin işe yaraman programı kaldırınız. ve Tekrar Uzantıyı kaldırma işlemine devam ediniz. Bunun için başlangıç yerine Görev Zamanlayıcı yazarak aratın ve görev zamanlayıcı kısmında etkin görevler kısmında çalışan programları inceleyiniz.

Tarayıcıları Fabrika Ayarlarına Geri Getirme ;

Diğer bir işlem ise tarayıcılarını fabrika ayarlarına geri döndürmek olacaktır. Tarayıcılarını geri yüklemek için aşağıdaki konu başlıklarını kontrol edebilirsiniz.
Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan
 

 Registry ( Kayıt Defterini ) Temizleyerek ;

Bilgisayarımızın Kayıt Defterininden Search Enginer silmek için Google Chrome tarayıcımızı ilk önce kapatmamız gerekecektir. Chrome Tarayıcı kapattık dan sonra Win+R Tuş kombinasyonu ile Çalıştır penceresini açıyoruz ve Regedit komutunu yazarak Enter tuşuna basarak kayıt defterini açıyoruz.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Policies\Google\Chrome Adımlarını izliyoruz.

Chrome Klasörü altında ExtensionInstallForcelist  klasörünü göreceksiniz. bunun üzerine bir kere tıklayalım ve sağ kenarda gördüğünüz jkgtpgddcvmssdas gibi  gördüğünüzde değeri siliniz.

 

Diğer Bir Yol ;

Google Chrome > Ayarlar > Diğer Araçlar > Uzantılar > Geliştirici Modu işaretleyerek aktif ediyoruz. agar.io Kimlik bilgisini buluyoruz.

google uzantı silme

 

Daha sonra silemediğiniz uygulamanın agar.io kimlik bilgisini aşağıdaki çalıştır penceresine ; Win + R çalıştır penceresini açıyoruz ve C:\Users\%username%\AppData\Local\Google\Chrome\User Data\Default\Extensions\  yapıştırıp tamam diyoruz. Size açılan pencerede agar.io kimliğini bularak siliniz. ve tarayıcınızı yeniden başlatınız.

Arama Tags & Etiket ;

agar.io nasıl silinir , agar.io nasıl kaldırılır , agar.io kurtulma , google chrome agar.io eklentisini silme , agar.io kurtulma yolu

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü} agar.io server browser eklenti nasıl kaldırılır? (5 Yorum)

Yorum Yaz

    • Gökay bey , Bilgisayarınızdaki gizli dosyaları aktif hale getiriniz öyle görürsünüz

  1. Ben bu Agar.io server browser’ı ekleme tuşuna bastım eklendi dediği halde eklenmedi ne yapabilirim :(

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın