Sponsorlu Bağlantılar

google chrome agar.io browser eklentisi

1.327 views
Sponsorlu Bağlantılar

agar.io online bir oyun olan ve bağımlılık yapan bir oyun diyebiliriz , nasıl oynanır diye soranlara kısa bir açıklama yaparsak , kendinden küçük ve harita üzerindeki yemleri yiyerek büyümeye çalışmaktır. Sağ üst kısımda bulunan top 5 girebilmektedir.

Bu bağımlılık yapabilecek ve boş vaktinizi geçirmek için oynayacağınız oyun için Google Chrome bir eklenti geliştirmiştir. Bu oyun için agar.io server browser eklentisi ile oyun daha’da zevklenecektir.

AGAR.İO SERVER BROWSER İNDİR “https://chrome.google.com/webstore/detail/agario-server-browser/hongpdkjnjhijmdnogoicadboadgllhi?utm_source=webtekno&utm_medium=facebook-ta-konustugunuz-kisilerin-yerlerini-tespit-eden-uzanti-marauders-map” adresi üzerinden eklentiyi indirerek tarayıcıya kurabilirsiniz. 

Bu eklentinin kendine göre eksi yönlerinden olduğunu yorumlar bölümünden okuyunuz.  Benimde okuduğum yorumlar arasında bu eklentinin kaldırılması yönünde sıkıntı çekenlerde az değil bu eklentiyi kaldırabilmek için buradaki konu başlığını okuyabilirsiniz. https://ademocut.com/cozuldu-agar-io-server-browser-eklenti-nasil-kaldirilir/ adresinden zor eklentiler nasıl silinir bu konuda size ayrıca yardımcı olabilirim.

Arama Tags & Etiket ; 

agar.io eklentisi , agar.io plung-in , agar.io nasıl oynanır , agar.io

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın