Sponsorlu Bağlantılar

İnternet ışığı sık sık kesiliyor tekrar geri geliyor!

1.616 views
Sponsorlu Bağlantılar

Kim : Emre

Soru Gönder : Adem Abi bizim modem ttnet airties sınırsız İnternet ama modem de İnternet ışığı sönüyor İnternet vermiyor 5 dk sonra İnternet geri geliyor bunun sebebi ne olabilir ?

Cevap : Merhabalar Emre Bey , bilgisayarınız’da bağlantı kurduğunuz kablosuz ( Wifi ) bağlantılarda sürekli İnternet kesintileri yaşıyor iseniz bunun farklı nedenleri vardır. Bununla ilgili olarak ilk önce Adsl Işığı neden yanmaz bu konuda daha önceden yazdığım https://ademocut.com/yeni-yazi-adsl-isigi-neden-yanmaz/ konuyu inceleye bilirsiniz. Burada herhangi bir aksilik olmaz ise Bilgisayarınıza yerleşmiş bir virüs bunu yapabilir Genelde bu tarz virüsler QQPCTray.exe tarzı virüslerdir.

Bu virüsler sık sık bilgisayarda bağlantı kurduğunuz kablosuz ( wriless ) bağlantıları keser ve sıkıntı yaratırlar peki bu virüsü nasıl temizleriz bunun için ComboFix programını kullanarak bilgisayarınızdan temizlemeye çalışınız. Bu virüs temizleme ile ilgili olarak ayrıntılı konu için https://ademocut.com/cozuldu-qqpctray-virusu-nasil-silinir/ adresinden nasıl temizleneceğini öğrene bilirsiniz.

Arama Tags & Etiket ;

İnternet kopması , internet sık sık gidiyor , İnternet bağlantısı kopuyor , neden sık sık bağlantı gidiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın