Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] Adware:Win32/AddLyrics Virüs Nasıl Silinir

218 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızda kullandığımız Antivirüs yazılımları tarafından algılanab Adware:Win32/AddLyrics virüsü bilgisayarımıza yüklediğimiz Oyun yada Program Crack Dosyaları tarafından yada Kimlik Doğrulaması yapılmayan yazılımlar aracılığı ile bulaşarak bilgisayarımızı etkileyen  bir zararlı kod içerir. Bilgisayarımızı etkileyen bu zararlı kod sayesinde Karşınıza Reklam pencereleri yada reklam sayfaları açarak sizin üzerinizden haksız kazançlar elde etmek istemektedirler.

Bilgisayarınıza indireceğiniz yazılımların kimlik doğrulaması olmasına ve Crackli dosyalar indirmemeye dikkat ediniz. Peki bilgisayarınızı etkileyen bu zararlı kodları nasıl temizleyeceğiz. Bununla ilgili olarak ilk önce tarayıcılarımızı yani Google Chrome – Mozilla – Explorer gibi tarayıcılarımı Resetlemek yani fabrika ayarlarına geri döndürmek gerekir bununla ilgili ilk Konu başlıklarını aşağıda öğrene bilirsiniz.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Bundan Sonra Bilgisayarımızın derinliklerinde biraz temizlik yapmak için Bilgisayarımıza Microsoft Safety Scanner Programı indireceğiz Bu Yazılım sayesinde Bilgisayarınızdaki Casus yazılımları ,Adware Yazılımlarını , Zararlı kod içeren yazılımları silmenize yardımcı olacaktır. Bilgisayarınızın 32-64 Bit yapısına göre uygun olan sürümü indirip kurunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın