Sponsorlu Bağlantılar

[Çözüldü] magazabulucu.com arama motoru nasıl silinir?

98 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın Tarayıcılarını etkileyen Bu arama motorunu AdwCleaner Programı ile kaldıracağız. Bununla ilgili Biraz bilgi vermek istiyorum. Bilgisayarımızın tarayıcılarını etkileyen bu arama motorları bilgisayarımıza indirdiğimiz deneme yada ücretsiz yazılımlar aracılığı ile bulaşarak tarayıcıların yapısını değiştirir. Siz bu tarayıcıları kullandıkca bu arama motorlarını kullanmaya zorlanırsınız.

Peki bu arama motoru magazabulucu.com  nasıl sileriz. Bununla ilgili olarak iki yol işleyeceğiz Adımları aşağıda sıra ile takip edebilirsiniz.

1-Adım : 

Daha önceden aramsayfam için hazırladığım video izleyerek aynen magazabulucu.com  için uygulaya bilirsiniz. Uygulama  Metodu aynıdır.

Video izleyemeyennler Dns Adreslerini 8.8.8.8 – 8.8.4.4 olarak değiştirsinler.

 

2-Adım : 

Konu başında değindiğim gibi Bilgisayarımıza AdwCleaner programı indireceğiz Bununla zararlı kodları temizlenecek.

adwcleaner scanner virus

Bilgisayarımıza yüklediğimiz AdwCleaner programı ile Scan Butonu ile bilgisayarımızı taratıyoruz.

adwcleaner scanner

 

Bilgisayarımızı Tarattık dan sonra Bilgisayarımızda magazabulucu.com  ile ilgili olarak zararlı kodları işaretliyoruz ve Siliyoruz.

adw

 

Silme işleminden sonra Bilgisayarımız yeniden başlayacaktır. Bu işlemden sonra bilgisayarımızdaki yüklü Mozilla-Explorer-Chrome gibi tarayıcıların Özellikler Bölümüne giriyoruz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

 

Tarayıcıların Özellikler kısmında Hedef Kısmında http://www.magazabulucu.com  uzantısını siliyoruz. Bunu tüm tarayıcılarımızda uygulayacağız. Son işlem Olarak Tarayıcılarımızın Ana Sayfa Ayarlarını Google yada Bir başka siteye ayarlayınız. Kolay Gelsin…

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın