Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü} ads by freezetheprice virüsü nasıl silinir?

465 views
Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarımızın tarayıcıların sağında solunda sık sık olarak çıkan reklam virüslerinden biri olan hijackers Ads by FreezeThePrice  virüsü sizi rahatsız eder ve canınızı sıkmaya başlaya bilir . Bu virüs bilgisayarınıza indirdiğiniz ücretsiz deneme yazılımlar aracılığı ile bulaşır ve tarayıcıya yerleşir siz tarayıcınızı her açtığınızda karşınıza çıkmaya devam eder şimdi bu konumuzda tarayıcı gasbı olan Ads by FreezeThePrice nasıl temizlenir bunun hakkında bilgi vereceğim . Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

Ads by FreezeThePrice  nasıl silinir?

Ads by FreezeThePrice kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile Ads by FreezeThePrice temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

Ads by FreezeThePrice Nasıl Kaldırılır ?

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://www. uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın