Sponsorlu Bağlantılar

{Çözüldü] поиск@mail.ru – go.mail.ru nasıl kaldırılır?

9.047 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı gasbı olan ve tarayıcılara çeşitli yollardan en etkili metot ücretsiz programlardan bulaşan bu hijackers tarayıcının etkin yapısını bozarak sizi поиск@mail.ru ( go.mail.ru ) sitesini kullanmaya zorlar bu zamanla tarayıcınızın yavaşlamasına ve can sıkıcı bir durum olmasına yol açar peki tarayıcımızdan поиск@mail.ru go.mail.ru nasıl sileceğiz ? bunun için aşağıdaki adımları takip ederek çözüme ulaştıracaktır.
1-ADIM ;

поиск@mail.ru – go.mail.ru  kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile поиск@mail.ru – go.mail.ru  temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde http://поиск@mail.ru – go.mail.ru  uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki Konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların ana sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Arama Tags & Etiket ;

поиск@mail.ru – go.mail.ru nasıl silinir , поиск@mail.ru – go.mail.ru kurtulma, поиск@mail.ru – go.mail.ru nasıl kaldırılır , поиск@mail.ru – go.mail.ru chrome , поиск@mail.ru – go.mail.ru yandex

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

{Çözüldü] поиск@mail.ru – go.mail.ru nasıl kaldırılır? (5 Yorum)

Yorum Yaz

 1. Gençler kolay yoldan çözün

  1-) Chrome girin
  2-) Chrome ayarlarına girin
  3-)Mail.run’u devre dışı bırak yandex’i kullan

  Aynısı bana oldu bu RUS virüsü ama cok dandik yapmışlar :D

 2. “”C:\Program Files (x86)\Google\Chrome\Application/chrome.exe””

  Bunu google simgesine sağ tıklayıp hedefe yapıştırın sorun düzeliyor.

 3. 1- Chrome’ye Girin

  2-Chrome Ayarları

  3-Başlangıçta Diyen Yere (Yeni Sekme sayfasını aç) Bunu açın ve Sorun Artık Yok :)

 4. “Program ekle veya kaldır”dan Google Chrome’u silin. Ve Explorer ile tekrar yükleyin. Olmazsa “chrome://extensions/”dan rusça yazan uzantıları silin. Reklamları çıkartan rus virüsü tarayıcı kendisi. O da olmazsa “chrome://settings/startup” girin orada mail.ru’nun tarayıcı ayarı vardır ordan çarpıya basın ve silin.

  -Murat Dere

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın