Siyah Maske

  • 29 Ocak 2020
  • 676 kez görüntülendi.
Siyah Maske

Siyah Maske doğal olarak toprak altında bulunan polifenollerin çıkartılarak işlenmesi sonucu elde edilir. Dolayısıyla yüksek oranda doğal içerikli bir maskedir.

Polifenol bir nevi çamur türevidir ve şifa amaçlı olarak çamur banyolarında da kullanılmaktadır. Doğal rengi olan siyah görünümde olması nedeni ile siyah maske olarak isimlendirilir ve içeriğinde kalsiyum, çinko ve potasyum gibi muhteviyatları barındırmaktadır. Doğal olarak üretilmesi bakımından dermokozmetik standartlarında değerlendirilen siyah maske cilt dostu ve cep dostu bir üründür. Birçok farklı markada ve bir çok farklı fiyatta satılan siyah maske iyi ve etkin bir üründür.

Siyah Maskenin Faydaları Saymakla Bitmez…

Kullanımı son derece pratik ama etkisi son derece büyük olan siyah maske alımının makullüğü yanında etkileri büyük bir üründür. Dolayısıyla ürüne ait markayı tercih ederken dikkatli olmakta ve aşağıda sayacağımız etkileri üründen talep etmek gereklidir.

Siyah maske doğal maddeden üretildiğinden hijyenik bir cilt temizliği ürünüdür.

Uygulama prosedürlerine uyulduğu takdirde cildi son derece iyi temizler, gözeneklerin açılmasını sağlar, ciltteki kızarıkların ve ödemin atılmasına katkı sağlar,  ciltteki ölü hücreleri temizlediğinden hücre yenilenmesine yardımcı olu, cilde parlaklık, yumuşaklık ve canlı bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. En önemli özelliği ise siyah noktaların temizlemesi ve tekrar oluşumuna engel olmasıdır.

Siyah Maske Tercihinde Dikkat Edilecek Hususlar

Tüm cilt ürünlerinde olması gerektiği gibi siyah maske alırken tercih edilen ve denenmiş hatta mümkünse dermokozmetik ürünleri tercih etmekte fayda vardır.

Kullanıcı uygulama tipini belirlemeli çok kullanımlı mı yoksa tek kullanımlık kağıt ürün mü tercih edecek bilmeli ve buna göre satın almalıdır. https://www.ademocut.com sayfasından ürünleri inceleyebilirsiniz.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu