Profesyonel cami ses sistemleri

  • 21 Şubat 2019
  • 5.410 kez görüntülendi.
Profesyonel cami ses sistemleri

Mübarek üç ayların başlayacağı şu günlerde Ramazan ayının coşkusunu yaşamak için camilerimizde eksiklerin giderilmesi, hazırlıkların başladığı, başlayacağı şu günlerde cami görevlileri, imamlar, hocalar camilerin eksiklerini gidermeye çalışmaktadır.

Camilerimizde en çok rastlanan eksiklerden biride ses sistemlerinde yaşanan aksaklıklardır. Eğer ki Camilerimizde iyi bir ses sistemi, cami seslendirme yoksa bu rahatsızlık verecektir. Bu nedenle cami ses sistemleri konusunda profesyonel proje desteği ihtiyacınızda olacaktır.

CAMİ SES SİSTEMLERİ

Cami ses sistemleri iç ses sistemi ve dış ses sistemi olarak ayrı olarak projelendirilir, değerlendirilir. Camide ezan okunması dış ses sistemi olarak minare anfisi, minare hoparlörü içerde ise cami anfisi,  cami sütün hoparlörü, kablolu ve kablosuz gibi seslendirme ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Hocanın vaaz verirken, hutbede konuşurken, kuran okunurken veya namaz kıldırırken gerekli cami seslendirme işine iç ses sistemi olarak gereklilik duyulmaktadır. Telsiz mikrofon, kürsü mikrofonu, mikrofon sehpası, cami anfisi ve diğer ekipmanlar gerekli cami ses sistemleri arasındadır.

PROFESYONEL CAMİ SESLENDİRME HİZMETİ

Sizinde caminizde ihtiyacınız olan ses sistemleri, ekipmanları, seslendirmeler için ihtiyaç duyulan tüm donanıma sahip malzemeyi tedarik etmek, satın almak için merterelektronik.com tercih edebilirsiniz.

Malzeme satın alınırken neye ihtiyacınız ve ne kadar ihtiyacınız var bunları uzman bir ekip tarafından destek alınarak satın alınması tavsiye etmekteyiz. Bunun için uzman işinde profesyonel bir ekibe danışmak için bizden destek de alabilirsiniz. Cami ses sistemi kurulumu için aradığınız cami ses sistemleri malzemelerini markalarıyla MagicVoice,  Osawa, Roof,  König,  Gold, Audio,  Westsound,  Dexun,  Denox,  Universal,  Behringer,  Carol,  Cotina,  Etc,  Mikado,  Tuig,  Astron,  Powermaster,  Yamaha,  Class,  Intro-x,  Oem,  Pro-Main,  Sammi,  Yoga,  DDS,  Inter-M,  Oem,  TT-Technic tedarik edebilirsiniz.

Cami seslendirme sistemleri olarak Merkezi ezan sistemi, cami ses ekipmanları, mevlüt anfisi olarak da profesyonel destek vermektedir. Siz de ses sistemi ihtiyacını karşılamak için hemen Merter Elektronik ile iletişime geçerek gerekli konularda destek alabilirsiniz.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu