Paykasa Nereden Alınır?

  • 27 Mart 2018
  • 5.567 kez görüntülendi.
Paykasa Nereden Alınır?

Şu an için dünyanın en güvenli para transferi işlemleri olarak ön plana çıkan paykasa ön ödemeli sanal kart sayesinde, rahatlıkla alışveriş yapma şansı elde edilebilmektedir. Bu sanal kart satın alınırken herhangi bir banka ya da diğer farklı kuruluşlar bulunmamaktadır. Bu yüzden eğer bu sanal kartlara sahip olmak istenilir ise bu konuda temsilciler devreye girmektedir. Yetki belgesine sahip olan bu temsilciler sayesinde farklı miktarlar kapsamında ve euro baz alınmak suretiyle rahatlıkla aktarım gerçekleştirilebilmektedir. Eğer bu konuda herhangi bir güvensizlik ve sorun yaşanır ise o zaman bu temsilcilerden yetkili belgeler istenebilir ve detaylı bir şekilde incelendikten sonra da öyle deme sanal kart satın alınabilir.

 Paykasa Nasıl Satın Alınır?

Günümüzde birçok farklı resmi satış işlemi gerçekleştiren internet siteleri paykasa al sistemi kapsamında bunu kolaylıkla sağlamaktadır. Bu siteler paykasa adına bir nevi temsilci olarak çalışmakta ve internet üzerinden canlı destek hattı ile 7/24 para transferin gerçekleştirmektedir. Yetkili belge altında yapılan bu işlemler için müşteri temsilcilerine WhatsApp veya Skype ile birlikte telefon üzerinden bağlantı kurmak suretiyle sanal kart satın alınabilir.

Ön yükleme sistemi doğrultusunda çalışan bu hizmet altında öncelikle ne gibi bir miktarda yükleme yapılacağına karar verilmelidir. Daha sonra müşteri temsilcilerinin sunduğu farklı bankalar dahilinde havale yoluyla ödeme yapıldıktan sonra bu ödeme talimatı müşteri temsilcilerine iletilir. Daha sonra da yetki belgesi dahilinde hizmet veren bu siteler bünyesinde müşteri temsilcisi 16 haneli kod numarasını sunar ve bu numara kapsamında yerleştirilmiş miktar ile birlikte farklı internet alışverişleri bünyesinde rahatlıkla ürün ya da hizmet alınabilir.

 Güvenli Yoldan Alışveriş Gerçekleştirme İmkanı

Özellikle bilgisayar korsanlarına uzak tutması sayesinde hiçbir kişisel bilgi ve veri internet ortamına sunulmadan farklı paykasa fiyatları kapsamında alışveriş gerçekleştirme şansı elde edilebilmektedir. Farklı miktarlar dahilinde rahatlıkla ve hiçbir ekstra ücret ödemeden satın alınabilecek olan bu ön ödemeli sanal kart sayesinde, online oyun oynayanlar ya da e-ticaret ile ilgilenenler de rahatlıkla internet üzerinden hiçbir kişisel veri sunmadan alışveriş yapma şansını bulabilirler. Burada önemli olan temsilci olarak çalışan siteleri yetki belgesine görmek ve buna göre sanal kart almaktır.

https://www.paykasamerkezi.com/

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu