Instagram Beğeni Artırmanın Yolları Nelerdir?

  • 12 Ekim 2020
  • 544 kez görüntülendi.
Instagram Beğeni Artırmanın Yolları Nelerdir?

Teknolojinin son ürünlerinden biri konumunda olan sosyal medya kullanıcılarına pek çok fırsatı bir arada sunabilmektedir. Kişiler bu hesaplar üzerinden arkadaşları iletişim kurabilmekte, paylaşımlar yapabilmekte, keyifli içerikler inceleyebilmekte hatta ve hatta alışverişler yapabilmektedir.

Sosyal medya denildiğinde akıllara ilk gelen platformlardan biri olan Instagram, hemen herkesin bildiği ve aktif olarak kullandığı bir uygulamadır. Bu uygulamada öne çıkan hesaplar günümüzde ünlü olarak da nitelendirebileceğimiz, fenomen sıfatına sahip olabileceklerdir. Fenomen kavramı özellikle gününün büyük bir kısmını bu mecrada geçiren gençler için, önemli konulardan biri haline gelmiştir.

Instagram’da Popülarite Nasıl Artırılabilir?

Instagram’da popülarite kazanmak isteyen gencinden yaşlısına herkes, yapabilecekleri konusunda derin araştırmalarda bulunmaktadır. Bu platformda belirli bir statü kazanmak normal şartlarda uzun uğraşlar ve belirli bir zaman dilimi gerektirmektedir. Ancak son zamanlarda ortaya çıkan Instagram beğeni satın al mobil ödeme yöntemi birçok kişinin işini kolaylaştırmış ve ulaşmak istediği popülariteye kavuşabilmesini sağlamıştır.

Yaklaşık 1 milyar aktif kullanıcısı ise sosyal medya uygulamalarının devi konumunda bulunan Instagram’da hesaplarda beğeni sayısının yüksek olması oldukça önemlidir. Bu uygulamada bir keşfet bölümü bulunmaktadır.

Bu bölümü herkes görüntüleyebilmekte ve içerikleri inceleyebilme fırsatı bulabilmektedir. Bu bölümde hesapların bulunabilmesi için takipçi ve beğeni sayısının fazla olması gerekecektir.

Instagram deyimi ile Keşfet’e düşmek, kişilerin daha fazla takipçi ve beğeni sayısına ulaşabilmesine dolayısı ile daha popüler biri haline gelmesini sağlayabilecektir.

Instagram beğenisi satın alan kişinin, beğeni içeriği yüksek görüneceği için Keşfet’e düşmesi daha kolay olacaktır. Buda istediği noktaya daha hızlı, garantili ve güvenilir bir şekilde ulaşabilmesini sağlayabilecektir.

Instagram’da anında beğeni satın almak isteyen kişilerin güvenilir siteleri tercih etmesi, online mecra üzerinde konforlu bir şekilde alışveriş yapabilmesi adına son derece önemlidir.

Aksi halde kişilerin istediği noktaya erişebilmesi mümkün olmayacağı gibi, kişisel verileri de tehlikeye girebilecektir. Bu noktada www.ademocut.com sitesi anlık beğeni servisi için tercih edilebilecek kurumsal bir firma konumundadır.

Instagram Beğeni Satın Alma İşlemi

Instagram’da beğeni satın al mobil ödeme ya da site içerisinde online ödeme şekliyle gerçekleştirilebilecektir. Beğeni satın alma işleminde ilk olarak nasıl beğeni satın alınacağına karar verilmesi gerekecektir. Instagramda takipçi ya da beğeni satın almak için 4 farklı seçenek kullanıcılara sunulmaktadır.

Buna göre kullanıcılar bu 4 seçenekten yalnızca bir ya da birkaç tanesini bir arada seçerek beğeni yapılmasını talep edebilecektir.

Bu seçenekler Türk gerçek, yabancı gerçek, Türk bot ve yabancı bot olmak üzere 4 farklı türdedir. Türk ve yabancı gerçek olarak bilinen beğeni türü organik beğeni olarak adlandırılmaktadır. Beğeni satın alma işleminde bu iki türün seçilmesi, sizi aktif olarak bir hesap kullanan kişilerin beğeneceğini gösterecektir.

Türk bot ve yabancı bot gerçek olmayan beğeni olarak bilinir. Gönderiye bakıldığında beğeni sayısı rakamsal olarak yüksek görünse de, aslında beğeni sayısı o kadar olmayacaktır.

Bu türde gerçek beğeninin üzerinde bir beğeni sayısı görünmektedir. Kullanıcılar istediği beğeni tipini seçtikten sonra özel sistem aracılığı ile şifresiz olarak hesaba giriş yapabilecektir. Sunulan bu özellik kullanıcının gizliliğinin korunabilmesi amacıyla oluşturulmuştur.

Açılan Instagram sayfası üzerinde kullanıcı beğeni sayısını artırmak istediği gönderileri seçebilecektir. Kullanıcı beğeni ve gönderi sayısını sınırsız tutabilme ya da sınırlandırabilme hakkına sahiptir.

Pek çok Instagram üyesinin severek kullandığı bu beğeni satın alma sitesi, Responsive tasarımı ile mobile uyumludur. Ayrıca oluşturmuş olduğu Instagram beğeni satın al mobil ödeme sistemleri ile müşterisinin konforlu bir şekilde alışveriş yapabilmesine yardımcı olabilecektir.

Ödeme sırasında güvenlik sertifikaları devreye gireceği için kişi 3D ödeme sistemleri ile güvenli alışveriş yapabilecek ve kişisel verilerinin saklı tutulmasını sağlayabilecektir. Satın alma işleminin tamamlanması sonrasında belirlenen gönderiler üzerinde anlık beğeni servisi devreye sokulabilecek ve beğeni sayısı artırılabilecektir.

Instagram Beğeni Satın Alma Paketler ve Fiyat İçerikleri

Instagram beğeni satın al mobil ödeme sistemlerinin yanı sıra sitelerinde pek çok paket içeriği de oluşturulmuştur. Oluşturulan bu paket içerikleri sayesinde kişiler ucuz, kolay ve güvenilir bir şekilde birçok hizmete bir arada sahip olabilecektir.

Paket içerikleri üyelerin tüm gereksinimlerini karşılayabilmek üzere 500, 1000, 2500, 5000, 10000 şeklinde birçok içerikte oluşturmuştur. Fiyatlandırma konusunda ise net bir şey söylemek mümkün olmayacaktır. Türk gerçek ve yabancı gerçek beğeni türü organik olması sebebiyle Instagram beğeni satın al mobil ödeme sistemlerinde daha yüksek meblalara satılabilecektir.

Özellikle organik yabancı kitlesine ulaşabilmek oldukça zordur. Bu nedenle bu tür beğeni içeriğinin seçilmesi fiyatın standartın üzerinde olmasına neden olabilir.

Yabancı bot ve Türk bot beğeni satın alma çok daha uygun fiyatlarla kullanıcılara satın almaktadır. Bu beğeni sistemleri yanıltıcı olması sebebiyle gerçek beğeni hizmetine göre daha hızlı ve kolay bir şekilde oluşturulabilmektedir. Bu noktada sitede en uygun beğeni satın alma işleminin Türk ve yabancı bot türleri olduğu söylenebilmektedir.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu