Ihlamur Evleri Villaları

  • 15 Ocak 2018
  • 1.071 kez görüntülendi.
Ihlamur Evleri Villaları

Kameroğlu İnşaat doğrultusunda inşa edilen Pelican Hill 2. Etap devam projesi 2014 senesi başında yeni bir anlayışla tasarlandı. Brüt alanları 445-540 m² aralığına sahip % 80’ i tek katlı, % 20’ si iki katlı olan villa projemizin kaba inşaatının tümüne yakını sona ermiş olup, ortalama 2000-2500 m² aralığında değişikliğe uğrayan bahçelerinde ise 70 m² havuz yer almaktadır.

Projedeki esas amaç, Pelican Hill’in marka kıymetini çoğaltmak ve bugünün gereksinimlerine makul olan en uygun ev hayalini Pelican Hill Ihlamur Haneleri sakinlerine sunmaktır. Bu emel tarafında yaşama geçirilen projemizde, çağdaş pazarının sunmuş olduğu en yüksek teknolojiler kullanılmış; aktüel evlerin projelerinde yaşanan yöntem altyapı ve izolasyon meseleleri göz önüne alınarak yeni analiz eder üretilmiştir.

Bu nedenle proje “maketten satış” değil örneğin hazırlanan villada gösterilerek değişik bir satış siyaseti veyahut müşterilerine sunulmaktadır. Böylece bu villalarda yaşamayı seçenek eden fertler, hanelerini satın aldığı andan itibaren seçenek edecekleri ürünleri ve işçilik niteliğini görme olanağına sahip olacaktır. Kameroğlu İnşaat, bu siyaset veyahut müstakil ev yaşamına geçiş inşa etmek ve sakin bir hayat keyfi sürmek isteyen aileleri daha çok cesaretlendirmiş olacaktır.

Projemiz, şehrin karmaşasından uzak yaşamayı seçenek eden, apartman yaşantısının verilen zorluklarla maç etmekten yorulmuş çocuklu aileler veyahut orta yaş ve üstünde olan ailelere, tek katlı hayatın rahatlığını, güvenini ve konforunu sunmayı hedeflemektedir. Ev sahipleri, bahçelerinde hasret duydukları pastoral hayata değin isteklerini gerçekleştirebilecekler ve hem de kendisi sebze ve meyvelerini yetiştirebilecekleri imkânlara sahip olacaklardır.

Villa içinde tespit edilen fakat bahçeden ayrı olarak ulaşım sağlanacak şekilde geliştirilen konforlu hizmetli birimleri vasıtası ile, hanelerinde bulundurdukları yardımcıları veyahut iç içe yaşam sürdürmek halinde kalmayan ev sakinleri, kolaylıkla evin konforunu tadabileceklerdir.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu