Güzel Bir Hosting Deneyimi İçin İhtiyacınız Olanlar

  • 26 Mart 2020
  • 292 kez görüntülendi.
Güzel Bir Hosting Deneyimi İçin İhtiyacınız Olanlar

Web sayfalarınızı kesintisiz olarak internette yayınlayabilmenizin yolu hosting ile mümkündür. Bir web sitesi kurduğunuzda dünyanın her yanından her an ulaşılabilir olsun istersiniz. Bunun için web sayfalarınızı bir şekilde internette barındırmanız gerekir.

Sunucular sayesinde ise barındırma işlemini hayata geçirmiş olursunuz. Kısacası veritabanınızı barındırmak için web sunucularında bir alan kiralarsınız.

Bu alanda web sitenizle ilgili tüm veriler depolanır. Web sitenizin güvenilir bir şekilde yayınlanmasını ve erişilebilir olmasını istiyorsanız web hosting hizmeti almanız önemli ve gereklidir.

Barındırma ihtiyacınızı iyi bir şekilde analiz ederek size en uygun paketi seçebilirsiniz. Linux, Windows, WordPress, Radyo ve kurumsal olarak farklı hizmetler verilmektedir.

Alt yapısal özellikler paketleri birbirinden ayırmaktadır. Gelin bu paketlerin işlevlerini daha yakından inceleyelim.

Linux Hosting ile Düşük Maliyetli Pratik Hizmet!

Web sitenizi Linux işletim sistemi alt yapısıyla kurduysanız Linux hosting tam size göre. Php, Cgi, html, Perl veya Mysql yazılımı kullanılarak oluşturulan web siteleri için tercih edilmektedir.

WordPress, Drupal, Joomla gibi içerik yönetim sistemleriyle tam performans çalışır. Özellikle WordPress kullanımının dünyadaki artışı sebebiyle Linux hosting talebi de çoğalmıştır. Ayrıca MySQL, Javascript, Java, Oracle, Flash, PostgreSQL, Informix, FilePro, Solid gibi iletişim araçlarıyla sorunsuz bağlantı sağlar.

Güçlü bir güvenlik alt yapısına sahiptir. Bütün bunların yanında maliyetinin düşük olmasıyla dikkat çekmektedir.

Windows Hosting ile Hızlı Hizmet!

Asp, Asp.net, Mssql veya Access tabanlı web siteleri için önerilmektedir. Windows hosting, Windows işletim sistemine ait web siteleri ile uyumludur.

Javascript, MsSQL, MySQL, MS Access, ColdFusion ve HTML araçlarını sorunsuz bir şekilde çalıştırmaktadır. Plesk Panel, Maestropanel sistemleri ile beraber kullanılmaktadır.

Windows, Php desteği de bulundurmaktadır fakat Linux kadar verimli çalışmamaktadır. Bu sebeple Php kodlu yazılımlar için önerilmemektedir. Asp tabanlı siteler için ideal bir tercih olacaktır.

WordPress Hosting ile Zamanınızı Kullanın!

Bir içerik yönetim sistemi olan WordPress, kodlama bilmeseniz de web sitesi ve blog oluşturabilmenize olanak sağlamaktadır. Kısa süre içinde hazır temaları kullanarak sitenizi istediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz.

WordPress siteleri için özel olarak geliştirilen host sistemine WordPress hosting denmektedir. Bu hizmet aracılığıyla ihtiyacınız olan güvenlik, performans, hız, SEO gibi özelliklere sahip olabilirsiniz.

WordPress tabanlı sitelerin bu hizmet ile desteklenmesi çok önemlidir. Aksi takdirde bir takım işlevsel sorunlar ortaya çıkacaktır. Bağlantı problemleri, erişilebilirlik, sayfa yükleme hızı gibi sıkıntılar oluşabilmektedir.

Web sitenizin trafiğini düşürmemek için web sitenizi hızlandırmalısınız. Bu da ancak verimli bir WordPress hizmeti ile mümkündür.

Kurumsal Hosting ile Kontrol Sizde!

Bu paket ise bir cPanel türü olup paylaşımlıdan üstündür. E-mail yoğunluğuna sahip olan firmaların tercihidir. Bu hizmet sayesinde e-maillerinizi her an her yerde kontrol edebilirsiniz.

Ayrıca takviminizi organize edebilir, tüm adres defterinize güvenli bir şekilde erişim sağlayabilirsiniz.

En Kaliteli Hosting Hizmetini Nasıl Alabilirim?

En iyi hosting firması denince akıllara Güzel Hosting gelmektedir. Yıllardır bu sektörde hizmet sunan firma için müşteri memnuniyeti en önemli unsurdur.

En uygun fiyata en kaliteli hizmeti almak istiyorsanız mutlaka tanışmalısınız. Bu firmadan hizmet aldığınızda verilerinizi güvenilir ellere teslim eder ve sunucularınızın 7/24 takip edildiğini bilirsiniz. Size sorunsuz ve son derece hızlı bir web sitesi sunulur.

Bir sıkıntıyla karşılaştığınızda ise ihtiyacınız olan her an yetkili bir kişiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Her bütçeye uygun hosting fiyatları ve ödeme kolaylığı elde edebilirsiniz. Güzel Hosting ile muhteşem bir deneyim yaşamak istiyorsanız hemen harekete geçin.

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

650+ KİŞİ ARASINA SENDE KATIL

Yeni yazılarımız yayınlanır yayınlanmaz e-posta kutunuza gelmesini istiyorsanız ve e-posta abonelerimize göndereceğimiz fırsatlar için abone olabilirsiniz.

Abone olduğunuz için teşekkür ederiz

Bir hata oluştu