Sponsorlu Bağlantılar

bitmotion-tab.com arama motoru kaldırma

414 views
Sponsorlu Bağlantılar

Web tarayıcıların yapısını etkileyen sahte arama motorları, ücretsiz ve deneme sürümleri aracılığı ile bulaşarak kolaylıkla tarayıcının yapısını etkilemektedir. bitmotion-tab.com kaldırma arama motoru da bunlardan biridir.

bitmotion-tab.com kaldırma silme konusunda sizlere bu konumuzda yardım etmeye çalışacağız. Sitemize bulaşan bu arama motorları sizi tarayıcıyı açtığınız da bu site üzerinden aramaya zorlar ve tarayıcıdan kaldırmakta o kadar kolay değil gibi görünmektedir. Fakat bu sahte arama motorunu temizlemek için aşağıdaki yöntemleri kullanarak kolaylıkla kurtulabilirsiniz.

bitmotion-tab.com kaldırma 

 
Bilgisayar Denetim Masası > Program Ekle / Kaldır bölümünden bilgisayarda yüklü ama ne olduğunu bilmediğimiz karışık karakterli programlar var ise jjkghgfd gibi veya search gibi programlar var ise bunları kaldıralım.

Chrome Temizleme Aracı ;

Bu program Google Chrome ile ilgili sorun yaşadığınız programları kaldırmak için kullanılacaktır. Bu programı ‘https://www.google.com/chrome/cleanup-tool/‘ adresinden indirip kullanabilirsiniz.

1-ADIM ;

bitmotion-tab.com kurtulmak için daha önceden hazırladığım aramasayfam için hazırladığım video ile aynı metot ile bitmotion-tab.com temizlemek için kullanacağız. Kayıt defterinden temizlemek için video izleyerek aynen uygulayalım.

2-ADIM ;

Diğer uygulama adımlarımız Bilgisayarımıza AdwCleaner Programı yükleyerek Temizleyeceğiz . Bu program ile bilgisayarımızda kayıt defterine yerleşmiş zararlı kodları temizleyeceğiz.

AdwCleaner Programı Nasıl Kullanır ?

Bilgisayarımızdan bu zararlı kodları sildikten sonra bilgisayarımız yeniden başlayacak ve size bir rapor olarak silinen dosyaları verecektir.

adw

Bilgisayarımızda Yandex – Chrome – Explorer – Mozilla gibi tarayıcıların özellikler bölümüne giriyoruz ve hedef kısmındaki uzantıları sileceğiz.

rapid-seacher sitesini kaldırma

Yukarıda örnek resimde olduğu gibi hedef uzantılar bölümünde “http://www.bitmotion-tab.com” uzantıyı tüm tarayıcı’dan siliyoruz .

Diğer adım tarayıcıları eski fabrika ayarlarına geri getirmek yani sıfırlamak bunun için aşağıdaki konu başlıklarını tarayıcınıza göre incelemek olacaktır.

Explorer Nasıl resetlenir Buradan

Mozilla Nasıl resetlenir Buradan

Chrome Nasıl resetlenir Buradan

Yandex Nasıl resetlenir Buradan

Yukarıdaki konu başlıklarını inceledikten sonra son adım olarak tarayıcıların Ana Sayfa ayarlarını Google veya bir başka siteye ayarlamak olacaktır. Geçmiş olsun.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın