Sponsorlu Bağlantılar

AirTouch Nedir ve Ne İşe Yarar ve Kurulum

22.206 views
Sponsorlu Bağlantılar

Yeni Aldığınız bir Adsl Modem üzerinde AirTouch düğmesi ve yanan bir ışığı görmüşünüzdür . Bu özelliği isteyerek alabilir veya aldığınız bir modem üzerinde görmeniz mümkündür. AirTouch nedir diye Google üzerinde bir arama yaptığınızda benimde yazdığım gibi bir çok açıklamalara ulaşabilirsiniz. Kısaca AirTouch Nedir? ve AirTouch ne işe yarar bununla ilgili olarak kısaca bahsetmeye başlayalım.

AirTouch

AirTouch Nedir?

Airties modemlerde modemin arka yüzünde küçük siyah düğme ile açıp kapatılan , 3  saniye basılı tutup aktif ettiğiniz Airtouch ışığı ile Wifi bağlantısına şifre girmeden bağlana bilirsiniz.

Diğer Wps Bir ayrı özelliği diyebiliriz. üç saniye bastığınızda kablosuz bağlantıları şifre girmiş gibi kabul ederek ağ bağlantısına alıyor böylece komşunuz veya misafiriz kolaylıkla bu ağı kullanabilmektedir.

Wps pin olayı vardır bu pin olayını girdiğinizde bağlantı sağlarsınız , AirTouch ‘da bağlantı için 3 saniye bastığınızda bağlanmanız mümkün olacaktır aşağıdaki video biraz açıklık getirecektir.

AirTouch Nasıl Aktif Edilir?

Bilgisayarınızda kablosuz ağ bağlantısı için bağlantı açıyoruz wifi ağları buldu kendi ağımız için wifi şifresi sorduğu yere gelince 3 saniye süre ile AirTouch düğmesine bastığımızda ağa şifre girmiş gibi bağlanıyoruz. Yukarıda video olduğu , diğer Wps sadece modem arkasında bulunan Pin kodu girdiğimizde bağlantı sağlamaktayız.

AirTouch Nasıl Kapatılır?

Airtouch kapatmak için Airties Modem arkasındaki düğmeye basılı tutunca veya Modem Arayüzü‘ne girerek iptal edebiliriz. Bunun için Sizlere hazırladığım Video nasıl kapatılacağı hakkında bilgi verecektir.

Arama Tags & Etiket ;

airtouch nedir , airties airtouch nedir , airtouch tuşu nedir , airtouch kapatma , airtouch ne demek

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın