Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz Muhasebe Programı Arayanlar Buraya Baksın

Sponsorlu Bağlantılar

Tekir Ticari Otomasyon küçük çaplı işyerinizde , Evinizde hesaplarınızı tutabileceğiniz GNU AGPL ile tüm haklarınızın korunduğu bir yazılımdır.

GNU AGPL ‘den bahsetmek gerekirse biraz Affero Genel Kamu Lisansı olarak geçer bu ücretsiz olarak dağıltılması değilde yazılım kodlarının açık olmasıdır.

Yani Açık kodlu bir yazılım olarak yayınlanmaktadır. Tekir Ticari otomosyonda neler yapabilirsiniz ?

Alış yada satış yaptığınz Carileri izleyebilirsiniz. tüm işlemlerinizi cari bazlı olarak raporlaya bilirisiniz,Depo atayabilir ve stok’larınızı tanımlayabilirsiniz,Faturalarınızı,tahsilatlarınızı,tediyelerinizi girebilir ve yazdırabilirsiniz,Hesaplarınızı tanımlaya bilir ve rapor alabilirsiniz.

Tekir Ticari Otomasyon nasıl kurulur ?

İşletim sistemleri için özel Cd taktık dan sonra özel kurulum dosyasını çalıştırıyoruz kolay arayüzü sizi yönlendirecektir. Her zamanki gibi kurulumu yapmadan önce Lisans Sözleşmelerini Okuyunuz.

[button color=”blue” link=”http://www.gezginler.net/indir/tekir-ticari-otomasyon.html” target=””]Tekir Ticari Otomosyon İndir[/button]

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Ücretsiz Muhasebe Programı Arayanlar Buraya Baksın (1 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın