Sponsorlu Bağlantılar

İnternetsiz oynanan chrome dinazor oyunu ve hileleri

21.322 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda chrome dinazor oyunu hakkında bilinmeyen oyun hileleri hakkında sizlere bu yazımızda bilgi vermeye çalışacağız.

Daha önce konumuzda bahsettiğimiz gibi dinazor oyunu internetiniz olmadan veya internete bağlanmadan Google Chrome tarafından bu oyunu vakit geçirmeniz için tasarlanan bir oyun olduğunu anlatmıştık.

Bu konumuzda internetsiz oynanan dinazor oyunu aslında tarayıcınızda internette bağlı iken de oynayabileceğinizi ve bu dinazor oyunu hilesi hakkında bilmediğiniz ipuçlarını sizlere bu yazımızda bahsetmeye çalışacağız.

GOOGLE İNTERNET YOKKEN OYNANAN OYUN

Bilgisayarınızda internet yokken oynadığınız dinazor oyunu aslında internet varken de oynanabilir. Bunun için web tarayıcı adresinize chrome://dino/ yazdığınızda da hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Yukarıda adres çubuğuna yazdığınız chrome://dino komutu ile internetsiz dinazor oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

dinazor oyunu hilesi bununla bitmiyor şimdi asıl oyun hilelerini yeni başlıyoruz. Aşağıda vereceğimiz ipuçlarına hemen devam edelim.

DİNAZOR OYUNU GOOGLE OYNA

Oyunumuzu oynadık başladık oynamaya şimdi diğer hileleri vermeye devam ediyoruz. Hile kodları ile birlikte nasıl kullanılır hemen inceleyelim.

DİNAZOR DURDUĞU YERDE SAYARAK PUAN KAZANMA

Dinazor hile kodu olarak runner.instance_.playing intro = true kodu dinazor yerinden hareket etmeden sanki antreman ediyormuş gibi yerinde sayarak puan almaya ne derdiniz.

Oyun oynarken F+F12 tuşlarına birlikte basıyoruz. Bastığımızda bu kodları yazacağımız bir panel açılacaktır.

Yukarıda örnek resim de görüldüğü gibi ”console” yazan kısmı açıyoruz. Bu consele kısmında runner.instance_.playing intro = true komutu yazıyoruz ve enter tuşuna basıyoruz.

Dinazor karakterimiz yerinde sayarak puan hilesi yapmış oluyoruz. Bu dinazor hilesi konusunda ilk konumuz şimdi diğer konumuza geçelim.

Dinazoru tekrar hareket ettirmek için tekrar console kısmında runner.instance_.playingIntro = false komutunu yazdığınız da hareket ettirebilirsiniz.

KAKTÜS ENGELLERİNE TAKILMADAN GEÇME HİLESİ

Dinazor karakteri kaktüs engeli ve kuş engellerine takılmadan geçmesini mi istiyorsunuz? O zaman yukarıda değindiğimiz gibi F+F12 tuşlarına birlikte bastığımızda “CONSOLE” sekmesine şu komutu runner.instance_.gameOver = function(){}; yazarak enter tuşuna bastığınızda hiçbir engelle takılmadan geçebileceksiniz.

Bu komutu yazdığınızda artık sonsuzluk modu gibi hiçbir engelle takılmadan dinazor hareket edecek ve puan kazanmaya devam edeceksiniz.

DİNAZORUN KOŞU HIZI AYARLAMA

Dinazorun hızını artırabilir veya hızlandırabileceğiniz bir hile de runner.instance_.setspeed(1000) komutunudur. Burada 1000 yazan yere siz istediğiniz hız değerini değiştirerek dinazor oyununda dinazorun hızını artırabilir veya düşürebilirsiniz.

Böylece dinazorun hızını, engellere takılmadan gitmeyi, yerinde sayarak puan kazanm hilelerini öğrenmiş olduk.

 

 

Bundan sonra chrome tarayıcıda oynanan oyunlar için hilelerden haberdar olmak için mail aboneliğimize kayıt olarak haberdar olabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

İnternetsiz oynanan chrome dinazor oyunu ve hileleri (3 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın