Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ön muhasebe programı

4.439 views
Sponsorlu Bağlantılar

Tekir Ticari Otomasyon küçük çaplı iş yerinizde , Evinizde hesaplarınızı tutabileceğiniz GNU AGPL ile tüm haklarınızın korunduğu bir yazılımdır.

GNU AGPL ‘den bahsetmek gerekirse biraz Affero Genel Kamu Lisansı olarak geçer bu ücretsiz olarak dağıltılması değilde yazılım kodlarının açık olmasıdır. Yani Açık kodlu bir yazılım olarak yayınlanmaktadır. Tekir Ticari otomosyon da neler yapabilirsiniz ?

http://www.gezginler.net/indir/tekir-ticari-otomasyon.html” adresi üzerinden indirip kurabilirsiniz. 

Alış yada satış yaptığınız Carileri izleyebilirsiniz. tüm işlemlerinizi cari bazlı olarak raporlamaya bilirsiniz,Depo atayabilir ve stok’larınızı tanımlayabilirsiniz, Faturalarınızı,tahsilatlarınızı, Tediyelerinizi girebilir ve  yazdırabilirsiniz,Hesaplarınızı tanımlaya bilir ve rapor alabilirsiniz.

Tekir Ticari Otomasyon nasıl kurulur ?

İşletim sistemleri için özel Cd taktık dan sonra özel kurulum dosyasını çalıştırıyoruz kolay arayüzü sizi yönlendirecektir. Her zamanki gibi kurulumu yapmadan önce Lisans Sözleşmelerini Okuyunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Ücretsiz ön muhasebe programı (2 Yorum)

Yorum Yaz

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın