Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar hangi saat de açılmış hangi saat de kapanmış

3.411 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda bilgisayar açılış kapanış saatlerini öğrenme konusunda sizlere bilgiler vermeye çalışacağız.

Daha önceki konularımızda bilgisayara işletim sistemi ne zaman yüklendi, en son ne zaman format atıldı bunu nasıl öğrendiğimizi sizlere konumuzda vermiştik. Bunu isteyen arkadaşlar en son format ne zaman atıldı konusunu ayrıca okuyabilirler.

Bu yazımızda okullarda, işyerinde, kafelerde ya da şöyle söylemek gerekirse bilgisayarın olduğu tüm alanlarda bilgisayar açılış saati, bilgisayar kapanış saati öğrenme konusunda sizlere kullanacağımız üçünü parti yazılım ile bilgi vereceğiz.

Bilgisayarda kullanıcıların hangi kullanıcı ne zaman bilgisayarını kapattı bunu görmeyi sağlayan ücretsiz ve kurulum gerektirmeyen yazılım WinLogOnView programıdır.

BİLGİSAYAR NE ZAMAN AÇILDI NE ZAMAN KAPATILDI

Bilgisayar bazlı olarak kullanabileceğiniz yazılımda hiçbir ücret ödemeden ve hiçbir kuruluma ihtiyaç duymadan portable programı bilgisayarınızda çalıştırmanız yeterli olacaktır.

Bu yazılımı indirmek için “https://www.nirsoft.net/utils/windows_log_on_times_view.html” adresi üzerinden indirerek kullanabilirsiniz.

Bu yazılımda kullanımı oldukça kolaydır. Startup time = bilgisayarın başlatıldı saati göstermektedir. Shutdown time = bilgisayarın kapatılma saatini göstermektedir.

Bu zaman sürecinde bilgisayar açılış, kapanış saatleri, tarihleri ve hangi kullanıcılar tarafından açılıp kapandığına kadar gösteren basit ve kullanışlı bir yazılımdır.

Sizde ihtiyaç halinde, gerektiğinde bu yazılımı oldukça kolaylıkla kullanabilirsiniz. Bu yazımızda bilgisayar açılış kapanış tarihi, saati nasıl bulurum, nasıl öğrenirim konusunda sorulara cevaplar vermeye çalıştık.

Sizin de bu konuda sorularınız için bilgisayarcıya soru sor sayfamızdan bize tüm konuda sorularınızı gönderebilirsiniz.

 

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın