Sponsorlu Bağlantılar

Word excel açılışta direk boş sayfa olarak açma

668 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Microsoft Office Word’u açtığınızda direk boş sayfa olarak başlatma konusunda bilgi vermeye çalışacağız. Bu konumuzu aynı zamanda Excel sayfası içinde aynı şekilde kullanacağımız için bir konuyu birleştirme durumunda kaldık.

Bunu ayrıca özelleştirme de diyebiliriz. Word sayfasını özelleştirme için sizler bu konumuzda nasıl yapılır, nasıl yapılmış tarzında anlatarak sizde kendi word sayfasını özelleştireceğiniz, kişileştireceğiz.

MİCROSOFT WORD DE BOŞ SAYFA OLARAK BAŞLATMA

Word de boş sayfa açmak için excel ya da word programını açıyoruz ve bir yeni boş sayfa açıyoruz.

Sol üst köşe dosya > seçenekler kısmına giriyoruz.

Seçenekler > Genel görünümü altında “başlangıç seçenekleri” kısmı altında “bu uygulama başlatıldığında başlangıç sekmesini göster” önünde onay işaretini kaldırarak tamam butonuna basınız.

Böylece word açılışında boş sayfa olarak başlatılacaktır. Bu işlemini aynen excel açılışında boş sayfa olarak da yapabilirsiniz.

TAVSİYE VİDEO;

Açılışta boş bir sayfa olarak da bu şekilde excel de aynı adımlarla gerçekleştirebilirsiniz. Daha sonraki konularımızda açılışta belirli bir çalışma sayfasında başlatma konusu için ücretsiz mail abonesi olabilirsiniz.

Tavsiye Yazı: instagram da şekilli yazı nasıl yazılır

Bu konumuzda excelde açılışta boş sayfa ile başlama, word de açılışta boş sayfa açma konularında sizlere destek vermeye çalıştık. Bu konuyla alakalı olarak sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlardan bize sorabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın