Sponsorlu Bağlantılar

instagram profil adına şekilli yazı yazma

199.444 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu konumuzda instagram biyografi şekilli yazı yazma konusunda sıklıkla gelen sorulara bizde instagram profil adına şekilli yazı nasıl yazılır? Bunu anlatmaya çalışacağız. Popüler, trend uygulamalardan biri olan ve akıllı telefonlarda olmazsa olmazlardan olan instagram’da daha önce profil ismi nasıl değiştirilir? konusunu anlatmıştık.

Bu popüler uygulamada görsellikte önemlidir, bazı kişilerin profilini gezdiğiniz de biyografisinde farklı yazı fontları ile ilginç yazıları görebilirsiniz. Bu şekilli yazı fontunu maalesef profil adında kullanamıyorsunuz. Profil adı karakter olarak 30 karakteri desteklediğini de buradan belirtmekte fayda vardır.

 

instagram profiline şekilli yazı ekleme için bir bir site üzerinden 30 karakter sığacak şekilde oluşturup profil adımızı değiştirebilirsiniz. Bunun için vereceğimiz site ismi “http://www.messletters.com/sv/” adresidir. Bu site üzerinden instagram profil ismi oluşturmak, hazırlamak için giriş yapınız. Site İngilizce olduğu için google translate ile çeviri yaparak kullanabilirsiniz.

Bu alanda 30 karakter dışına çıktığınız da size bir hata mesajı olarak verecektir. Şimdi profil adına şekilli yazı yazma için siteye giriyoruz.

 

Burada herhangi bir görsel ikon, simge, harf yada sembol oluşturarak web üzerinden “instagram.com” adresini açınız kullanıcı adı ve şifrenizi girerek Profil Düzenle > Adın kısmına yapıştırın.

eğer instagram profil adı değiştirme sorunu alacak olursanız aşağıdaki uyarı mesajını alacaksınız. Bu uyarı mesajında ne yapacağınız saten yazmaktadır.

“Be değerin en fazla 30 karaktere sahip olduğunu emin olun ( şu an … ) Tekrar Dene mesajı alabilirsiniz.

Bu sorunu çözmek için 30 karaktere çektiğiniz de sorun çözülecektir, “Gönder” butonu ile profil adı’nı değiştirdikten kontrol etmekte fayda vardır. Bu birde sizlere video anlatım ile instagram biyografi yada profil adını şekilli yazı fontları ile süslemek mümkün olacaktır.

YOUTUBE VİDEO 

DAİLYMONTİON VİDEO

Yukarıda video anlatımla da şekilli yazı ekleme nasıl yapıldığına dair ipuçları vermeye çalıştık. Sizde beni takip edebileceğiniz @admocut kullanıcı adım ile beni takip edebilir, sorularınızı sayfamızın altında yorumlar kıdmından tarafımıza gönderebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın