Sponsorlu Bağlantılar

Meizu X8 ekran görüntüsü nasıl alınır?

147 views
Sponsorlu Bağlantılar

Merhabalar, bu yazımızda Meizu X8 ekran görüntüsü alma konusunda sizlere bu yazımızda nasıl yapılır, nasıl yapılmış konusunda bilgi paylaşımında bulunacağız.

Sosyal ağlarda, instagram, facebook, twitter ve diğer ağlar üzerinde gezinirken veya bir haber sitesinde ilginç bir haber okurken ilgilinizi çeken bir konuyu veya resmin ekran görüntüsünü alma ihtiyacı duyabilirsiniz.

Bu nedenle bizde Meizu X8 kullanıcıları için bu konuda yeni olan arkadaşlar için Meizu X8 ekran resmi çekme işleminin nasıl gerçekleştiğini konumuzun içinde aktaracağız.

MEİZU X8 EKRANIN GÖRÜNTÜSÜNÜ ÇEKMEK

Hoşunuza giden görsellerin, yazıların ekran görüntüsünü çekebileceğiniz gibi aynı zamanda da düzenlemesini de yapabilirsiniz. Ekran görüntüsü alma oldukça hızlı ve pratik bir kullanım olduğu için işinize yarayacaktır.


Ekran görüntüsü alma için çekeceğiniz medya görselinin tam ekrana odaklayın yani ayarlayın.

  • Telefonun üzerinde bulunan “SES KISMA + GÜÇ DÜĞMESİ” birlikte belli bir süre basılı tutunuz ve bekleyiniz.
  • Deklanşör sesi duyduğunuzda görüntü efekti belirleyecektir. Böylece ekran görüntüsü çekme işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.
  • Elinizle yukarıda doğru bildirim çubuğunu kaydırdığınızda ekran görüntüsünü görüntüleyebilirsiniz.
  • Bunun dışında “Screenshots” klasörü içinde bu çektiğiniz resimleri görebilir. Bu alandan resimlerinizi düzenleyebilir ve diğer sosyal ağlarda paylaşım yapabilirsiniz.

Tavsiye Yazı; TL işareti nasıl yapılır?

Bu konumuzda Meizu X8 ekran resmi nasıl çekilir, ekran görüntüsü alma konularında yeni başlayan acemiler için konumuzda bilgi vermeye çalıştık.

TAVSİYE VİDEO;

Bu konumuzla alakalı sorularınız için sayfamızın hemen altında yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Adem ÖCÜT

Merhabalar , Bu Benim Kişisel Blog Sayfam'dır. Diğer Açıklayıcı ve Yasal Hakları İletişim Kısmından Bulabilirsiniz. Adem ÖCÜT ( MCP-MCSA)

Bu konuyla ilgili yorumunuzu yazın